Mother – centrum pre mamičky a detičky

Adresa Hummelova 12, 81103 Bratislava Email info@mother.sk Telefón +421949841867 Web www.mother.sk

Sme priateľský a milý kolektív žien a matiek. Poznáme vaše potreby a aj starosti. Vieme, že perfektná a komplexná starostlivosť, je to, čo vyžadujete. Naša služby sú pre vás jedinečné. U nás môžete stráviť s vašim dieťatkom aj celý deň.

Mother – centrum pre mamičky a detičky

Sme priateľský a milý kolektív žien a matiek. Poznáme vaše potreby a aj starosti. Vieme, že perfektná a komplexná starostlivosť, je to, čo vyžadujete. Naša služby sú pre vás jedinečné. U nás môžete stráviť s vašim dieťatkom aj celý deň. Nemusíte sa hneď po cvičení zbaliť a odísť.

 

Práve my vám ponúkame možnosť tráviť chvíle s bábätkom a inými rodičmi aj niekoľko hodín po absolvovaní zakúpených kurzov. V našich priestorov si môžete pri šálke kávy navzájom vymieňať skúseností a názory v jednotlivých útulných miestnostiach vily, v letnej záhrade, či v altánku. Vaše deti sa začnú skôr socializovať s inými deťmi a tak si rýchlejšie zvyknú na kolektív.

 

Centrum Mother sa nachádza v tichej a príjemnej lokalite nad Bratislavským hradom s bezproblémovým parkovaním, množstvom zelene, kde zabudnete na to, že sa nachádzate v centre mesta. Čo sa týka dostupnosti verejnou hromadnou dopravou, tá je takisto absolútne bezproblémová. Iba 10 metrov od vchodu do centra sa nachádza zastávka trolejbusov 203 a 207.

 

Nie sme iba hodinové centrum. Nemáme prevádzky porozhadzované po celej Bratislave. Naopak, všetky aktivity a služby máte „pod jednou strechou“. Priateľská atmosféra je u nás absolútnou samozrejmosťou.

 

Privítame vás v nádhernom prostredí exkluzívnej mestskej vily. Priestory, ktoré sme pre vás pripravili sú príjemné a poskytujú všetko, čo matka s dieťaťom potrebuje. Vy a vaše bábätko máte k dispozícii celý rad služieb pod vedením skúsených a diplomovaných inštruktorov. Od plávania, cvičení, kvalitných masáží až po saunu. A stále pre vás pripravujeme nové zaujímavé aktivity. Tým sa to však nekončí. Pretože okrem všetkého pozitívneho, čo vašimi návštevami nášho centra bábätku poskytnete, aj samy pookrejete a zrelaxujete. Naviac v spoločnosti ostatných mamičiek je priestor na nové priateľstvá a mnoho zábavy.

Cvičenie pre tehuľky vo vode, Gravid Joga

Aquaprenatal je cvičenie špeciálne prispôsobené tehotenstvu. Obsahuje prvky jogy, dýchacie a relaxačné cvičenia, ako aj cviky určené na posilnenie všetkých svalových skupín a srdcovo-cievneho systému. Gravid Joga vytvára priestor pre rastúce dieťatko, pre maternicu a ďalšie vnútorné orgány, posilňuje celé telo, uvoľnuje napätie, stres a celkovo regeneruje organizmus. Pre viac informácií kliknite…

 

Kurzy pre mamičky a budúce mamičky

Organizujeme rôzne druhy kurzov pre budúce mamičky, predpôrodné prípravy, ako aj rôzne zaujímavé semináre týkajúce sa matiek, detí a ich zdravého psychického a fyzického vývoja. Jednotlivé semináre sú ohlasované vopred v sekcii aktuality.

 

Mamičky, ak sa chcete dostať späť do formy, nabrať stratenú kondíciu a pritom podporiť emočný a motorický vývoj svojho dieťatka, tieto cvičenia sú určené práve pre Vás. Cvičenie matiek s deťmi je veľmi vyhľadávaný a efektívny spôsob, ako zabezpečiť oboje. Cvičenie vplýva pozitívne nielen na samotné mamičky, ale aj deti sa pri ňom výborne zabavia. Matka posilňuje dôležité svalové partie, zatiaľ čo dieťatku sa podporí jeho psycho-motorický vývoj.

 

Plávanie s deťmi

 

Plávanie detí s rodičmi je moderný, bezpečný a lekármi odporúčaný spôsob ako podporiť u dieťaťa jeho zdravý vývoj už od útleho veku. Pri známych detských pesničkách a riekankách si Vaše dieťa posilní svoje svaly, telíčko, zlepší sa mu trávenie a spinkanie. Okrem toho sa cvičením upevňuje vzťah rodičov s ich ratolesťou a dieťatko sa postupne otužuje, čím sa zlepšuje jeho imunitný systém.

 

Plávanie s Vašou ratolesťou má obrovský pozitívny psychický dopad nielen na dieťa, ale aj na rodiča, čím sa utužuje puto medzi nimi. Deti sa rodia s tzv. reflexom potápania. Keď sa dieťa potopí, reflex spôsobuje, že automaticky zadrží dych. Na kurzoch postupne naučíme dieťatko, ako dych zadržať vedome. Postupne sa detičky naučia preplávať pár metrov pod vodou. Ak budete kurzy navštevovať dlhšiu dobu, dieťatko sa môže postupne naučiť preplávať dokonca niekoľko metrov na hladine.

 

 

Cvičenie pre matky s deťmi

Mamičky, ak sa chcete dostať späť do formy, nabrať stratenú kondíciu a pritom podporiť emočný a motorický vývoj svojho dieťatka, tieto cvičenia sú určené práve pre Vás. Cvičenie matiek s deťmi je veľmi vyhľadávaný a efektívny spôsob, ako zabezpečiť oboje. Cvičenie vplýva pozitívne nielen na samotné mamičky, ale aj deti sa pri ňom výborne zabavia. Matka posilňuje dôležité svalové partie, zatiaľ čo dieťatku sa podporí jeho psycho-motorický vývoj.

 

Celé cvičenie je robené hravou formou. Dieťatko musí byť šťastné a celá výuka prebieha s „s úsmevom na tváričke“. Detičky sa postupne naučia splývať na brušku poprípade chrbátiku, orientovať pod vodou a zvládnuť základné plavecké zručnosti.

Kurz je určený pre detičky od 6 mesiacov do 3 rokov.

 

 

 

 

Zdroj: www.mother.sk