Miracle Maternitycare – cvičenia a wellness pre tehotné a mamičky

Naše štúdio funguje viac ako 7 rokov, cvičilo u nás viac ako 4000 tehuliek, otehotnelo u nás viac ako 220 žien a oddýchnuť si k nám prišlo na cvičenie s bábenkom viac ako 2500 maminiek. V našich štúdiách vedieme kurzy cvičení pre budúce mamičky, pre ženy s problémom otehotnieť a už mamičky, ktoré vedú iba tie najlepšie certifikované lektorky, pôrodné asistentky a fyzioterapeutky.

Naše štúdio funguje viac ako 7 rokov, cvičilo u nás viac ako 4000 tehuliek, otehotnelo u nás viac ako 220 žien a oddýchnuť si k nám prišlo na cvičenie s bábenkom viac ako 2500 maminiek. V našich štúdiách vedieme kurzy cvičení pre budúce mamičky, pre ženy s problémom otehotnieť a už mamičky, ktoré vedú iba tie najlepšie certifikované lektorky, pôrodné asistentky a fyzioterapeutky. Okrem cvičení u nás, môžete získať bohaté informácie na workshopoch a prednáškach, ktoré pravidelne organizujeme a vedú ich tí naj odborníci z Ba nemocníc.Tiež si môžete oddýchnuť na masážach a rôznych wellness programoch.

 

Miracle štúdio, ženské štúdio zdravia, krásy a oddychu poskytuje svoje služby 7dmi rok. Okrem príjemných relaxačných procedúr, si môžete prísť pravidelne zacvičiť do našich troch útulných telocviční, v troch častiach Bratislavy. Naše štúdio je women & baby friendly zariadením a preto sa snažíme mať každú našu prevádzku zariadenú tak, aby bola praktická pre budúce mamičky a už mamičky a ich bábätká, preto je samozrejmosťou pre nás prebaľovací pult, nočníček, redukcia na wc, detské stoličky na papanie.

 

Staráme sa nielen o ženy, ktoré čakajú, alebo už majú bábätko, ale aj o tie, ktoré majú problém otehotnieť a to pomocou cvičení podľa fyzioterapeutky Ľ.Mojžišovej, ale aj relaxačnými masážami a bylinkami. Za 6 rokov sme týmito metódami pomohli približne 50tim ženám otehotnieť a niektoré už čakajú druhé bábätko. Preto sme sa rozhodli založiť túto praktickú stránku Miracle maternity care.


 

Pre budúce mamičky máme pravidelne v ponuke okolo 15 kurzov cvičení a za 6 rokov bolo v našom štúdiu cvičiť okolo 3000 tehošiek. V našej ponuke nájdete Gravid jogu, Pilates, Brušné tance a Fitlopty pre tehotné. Okrem cvičení organizujeme aj predpôrodné 8 týždňové kurzy s pôrodnými asistentkami, rôzne semináre, prednášky s fundovanými lekármi a poradkyňami a praktické workhopy Baby masáží, viazanie a používanie Baby šatiek…Od 30.októbra 2009 máme rozšírenú našu ponuku o AQUA PRENATAL – tehotenské cvičenie vo vode.

 

Pre mamičky po pôrode máme v ponuke cvičenia po pôrode, ktoré sú výborné pre znovunabratie kondície, ale aj sebavedomia a čo vás isto poteší, bábätká sú s mamičkou u nás vítané. Pri niektorých cvikoch ich dokonca aj „zaradíme“ ako „závažie“.

 

Pre malých drobcov, už od 4 mesiacov nájdete v našej ponuke rôzne cvičenia a kurzy, na ktorých môžete stráviť čas oveľa intenzívnejšie, ako doma. V našej ponuke nájdete Baby gymnastiku, Baby music kurzy, Cvičenia mamy s deťmi a ďalšie…Týmto kurzom sa venujeme 3 roky, počas ktorých k nám zatiaľ chodilo cvičiť okolo 400 detí. Pre info o týchto cvičeniach si kliknite na stránku www.detskekurzy.sk


Medzi našich partnerov patria – mesačník Dieťa,mesačník Mamina,mesačník Mama a Ja, týždenník Baječná žena, časopis Lekáreň, mesačník Diéta a iné s ktorými spolupracujeme a v ktorých nájdete nielen články o našich aktivitách, ale množstvo cenných a zaujímavých informácií o deťoch a rodine. Ďalších nájdete s logami a linkami na webe.

Zdroj: www.miracle-maternitycare.webnode.sk