MC Stonožkine Slniečka v Senici

Adresa Sadová 8 Senica, Senica Email stonozkineslniecka@zoznam.sk Telefón +421905131561 Web www.stonozka.estranky.sk

U nás sú vítané nielen mamičky na materskej dovolenke, ale aj oteckovia, starí rodičia a iní dospelí kamaráti našich slniečok!

Možnosť návštev je od pondelka do piatku, od 8. do 18. hodiny (v septembri do 16.00 h.).

 

Zápisné do nášho Materského centra v školskom roku 2012/2013 je nasledovné:
platí sa POLROČNE – prevodom z účtu, príp. internet bankingom alebo pošt. poukážkou
– september – december 2012: mamička + 1 dieťa: 8,- €
– január – jún 2013 (platenie v januári): mamička + 1 dieťa: 12,- €

Členstvo v MC:

Po vyplnení prihlášky a zaplatení zápisného sa mamička s dieťatkom stávajú členmi Materského centra a majú voľný vstup do MC.
Jedno pravidlo návštev však máme – každá mamička s dieťatkom má stanovený jeden deň v týždni, ktorý dodržiava pravidelne a sú v ňom detičky približne rovnakého veku. Toto opatrenie je nutné z dôvodu malých priestorov a veľkého počtu návštevníkov.

Popoludnia sú však voľné, bez pravidelnosti programu.
Dopoludnia sú organizované, s občasným programom – besedy, dielničky pre detičky a pravidelné hry v kolektíve – riekanky, pesničky.

Čo si priniesť so sebou:

Stačia Vám základné hygienické a osobné potreby pre dieťatko + papučky. Máme tu prebaľovací pult, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnku, chladničku, základné vybavenie kuchynky – hrnčeky, misky, lyžičky, kávu, čaj a piškóty. WC s nočníkom a umyvárka s pitnou aj teplou vodou sú samozrejmosťou.

Nie sme tu len pre mamičky!

U nás sú vítané nielen mamičky na materskej dovolenke ( s deťmi od 0 do 3-6 rokov), ale aj oteckovia, starí rodičia a iní dospelí kamaráti našich slniečok, ktorí práve dieťatko opatrujú. Kľudne s nimi priveďte aj staršieho súrodenca dieťatka.

Zdroj: www.stonozka.estranky.sk