MC STO-NOŽKA v Pate

Adresa Lazová 926 Pata, Pata Email Telefón +421904984616 Web www.sto-nozka.webnode.cz

Nadviažte nové priateľstvá, prichystajte deti do škôlky a zmeňte stresujúci stereotyp!

Cieľom nášho Občianskeho združenia STO-NOŽKA je podpora zdravého fungovania rodiny, zlepšenie spoločenského postavenia členov rodín, najmä tých, ktorí sa dostávajú do izolácie (matky na materskej dovolenke, týrané ženy a deti, postihnutí ľudia, starí rodičia).

 

Najväčším podielom sa venujeme predškôlkarskej príprave detí. Stretnutia rodičov s deľmi v priestoroch škôlky so svojimi rovesníkmi, dokonale pripravuje deti na obdobie nástupu do škôlky, ktoré by malo byť pre deti psychicky čo najmenej stresujúce.

 

Zároveň umožňuje mamičkám na MD zmeniť stresujúci stereotyp domácnosti, porozprávať sa s rodičmi v rovnakej životnej situácii, poprípade poradiť sa pri akýchkoľvek problémoch s deťmi, kde mamičky starších detí už dané problémy prekonali (rast zúbkov, zdravotné problémy,…).

 

Burza detských vecičiek tiež nie je na zahodenie.

 

A v neposlednom rade ide o príležitosť nadviazať nové známosti a možno aj celoživotné priateľstvá. Toto ocenia hlavne mamičky, ktoré sa do obce Pata dosťahovali.

 

Pravidelný program v MC Stonožka:

  • Pondelky: „ŠIKOVNÉ RUČIČKY“ – spoločné hry, kreslenie, modelovanie
  • Utorky: „BABY FIT“ – cvičenie mamičiek s deťmi s hudbou a rôznym cvičebným náradím
  • Stredy: „UČÍME SA PO ANGLICKY“ – hravou formou
  • Štvrtky: „DIVADIELKO“  maminy hrajú (improvizujú) deťom divadielko…..

Prevádzkové hodiny:

každý pracovný deň 10:00-12:00 hod

Poplatok:

Členstvo v MC STO-NOŽKA je dobrovoľné, nezáväzné.

Z dôvodu vykrytia nákladov na priestor MC a chodu MC sa vyberá poplatok 0,50- EUR/ za vstup alebo pre mamičky s pravidelnou účasťou sa oplatí zaplatiť si predplatné 5,-EUR/mesiac.  

Zdroj: www.sto-nozka.webnode.cz