Materské centrum Nevedko | Ružomberok

Nevedko – Materské centrum v Ružomberku, pre všetkých priaznivcov, priateľov, mamičky, oteckov, detičky a nielen pre nich.

Nevedko – Materské centrum v Ružomberku,  pre všetkých priaznivcov, priateľov, mamičky, oteckov, detičky a nielen pre nich.
Poslanie

Rozvíjať potenciál mamičiek a dobrovoľne pracovať v prospech svojej komunity, vytvárať lepšie podmienky pre život rodín s malými deťmi.

Popis firmy
Materské centrum NEVEDKO je občianske združenie založené mamičkami na materskej dovolenke.

Ponúkame

Podporná skupina dojčiacich mamičiek


Mamičky sa spolu stretávajú 1 krát za mesiac, prvý piatok v mesiaci o 10.00. Tu si vymieňajú medzi sebou informácie o kojení, rôznych problémoch a ich riešení. Pomáhajú si na princípe matka – matke za prítomnosti lekára a laktačnej poradkyne.

 

Príďte medzi nás a podeľte sa so svojimi skúsenosťami s dojčením. Je dojčenie pre vás jednoduché, alebo sa denne trápite a už neviete ako ďalej? Poradíme si navzájom, nie len o papaní, ale aj o iných detičkovských záležitostiach.

 

Túto aktivitu zvlášť odporúčame pre tehotné ženy, nakoľko tu majú možnosť naživo vidieť dojčenie a učiť sa pozorovaním. Tiež je tu možnosť pýtať sa na rôzne otázky, ktoré vás, budúce matky zaujímajú.

 

Kto sa môže zúčastniť: mamičky, detičky, ockovia, priatelia dojčenia, …

Poradňa dojčenia

 

Naša poradňa je tu pre všetky matky, ktoré majú akýkoľvek problém s dojčením, alebo sa len chcú uistiť, že je všetko v poriadku.

 

V prípade, že Vás kojenie bolí, že máte málo mliečka, alebo dieťatko odmieta prsník či iný problém s dojčením, kedy musíte dokrmovať, radi vám poradíme.

 

Poradenstvo poskytujeme bezplatne kedykoľvek mailom, telefonicky alebo osobne. Poradiť sa môžete aj počas podpornej skupiny dojčiacich matiek.

 

Cvičenie mamičiek s deťmi na fitloptách

 

MC Nevedko organizuje kurz cvičenia pre deti od 1,5 roku do 3 rokov.

 

Poplatok za kurz 25 eur zahŕňa:

  • 8 cvičebných hodín (jedna hodina trvá 45min)
  • 1 náhradnú hodinu za neprítomnosť ohlásenú vopred

 

Cvičenie prebieha v malej skupine max. 6 detí a mamičiek. Na kurz si prineste pohodlné oblečenie a prezúvky.

 

Prihlásiť sa môžete v MC Nevedko alebo telefonicky na t.č. 0905 212 762
a mnoho ďaľších aktivít.

 

 

Zdroj: materskecentrum.ruzomberok.eu