Materské centrum DUPAJDA

MC ponúka priestor pre spestrenie si všedných dní s deťmi. Ak ste sa práve prisťahovali, alebo vrátili po dlhom čase späť, je to dobré miesto na zoznámenie sa s novými ľuďmi. Môžete tu nájsť chvíľu na oddych, inšpiráciu a možno aj dobrú radu.

MC ponúka priestor pre spestrenie si všedných dní s deťmi. Ak ste sa práve prisťahovali, alebo vrátili po dlhom čase späť, je to dobré miesto na zoznámenie sa s novými ľuďmi. Môžete tu nájsť chvíľu na oddych, inšpiráciu a možno aj dobrú radu.

 

Je dobré ak sa na niektoré aktivity prihlásite vopred, aby sme vedeli zabezpečiť materiál. Kompletné informácie nájdete na našej web stránke, na facebooku, alebo na nástenke pri Verexe. Konkrétne otázky môžete posielať na emaliové adresy, alebo sa prísť pozrieť – je lepšie raz vidieť ako ….

Postupne pridávame fotky aj videá – tak nás sledujte.

 

MC je otovrené aj pre starých rodičov a ich vnúčatká, pre tety opatrovateľky, ktorým ponúkané aktivity môžu spestriť čas strávený s detičkami.

 

Plánované aktivity


English picnic party: Lekcie sú určené pre všetky jazykové úrovne. Začíname s deťmi od 2 rokov, škôlkármi 4-7 r. a školákmi 8 – 11 rokov. Zaručujeme malé skupinky a individuálny prístup. Súrodenecká zľava a prvé 2 lekcie zdarma !!!

 

Kurz prvej pomoci: kurz pre rodičov, starých rodičov, učiteľov a všetkých pre ktorých sú deti pokladom a všetkých NÁS, ktorí sa chceme v stresovej situácii správať NESTRESOVO.

 

Tvorivé dielne: šarkany, advetné vence, šperky a darčeky, papierový betlehem, vianočné koláčiky, pohľadnice k rôznym sviatkom a príležitostiam.

 

Vianočné trhy: počas vianočných trhov sa stretneme pri aktivitách, blízkých každému veku.

 

Chcem sa cítiť dobre: podporná skupina – ako byť krajšia, zdravšia a štíhlejšia – chceme sa vzájomne podporiť a motivovať.

 

Kaviareň Bosá noha: streda od 9.00 – 12.00, prechádzky v mrazivom zimnom počasí vám spríjemní šálka teplej čokolády či kávy, pre rozhovori na pieskovisku je už príliš zima a tak MC prichádza s alternatívou malej teplej zastávky v príjemnom prostredí pre deti i mamy.

 

Pravidelné aktivity

Pondelok: Montessori herňa a aktivity: 9.00 – 11.00, 16.30 – 18.30 hod. s Ľubicou

Utorok: Mommie´s speak english: 11.00 hod. s Katkou

Streda: Príprava na materstvo: 16. 00 hod. so Silviou

Štvrtok: Pohybovo – hudobné cvičenia s deťmi od 9.30 hod. s Ľubkou

Kurz rodičovstva: 17.30 hod. s Martinkou

Piatok: zatiaľ otvorený pre vaše nápady a podnety

 

Opatrovanie

Každý deň okrem piatku je zabezpečené profesioálne opatrovanie detičiek, opatrovanie zabezpečuje Ľubka Žuffová v čase od 9.00 – 14.00.  Ak si potrebujete čokoľvek vybaviť, v pokoji nakúpiť, privyknúť dieťa na cudziu osobu dvere máte otvorené.

Zdroj: www.dupajda.webnode.sk