Materské centrum Anjelik | Snina

Adresa 1. mája 882/17, Snina Email mcanjeliksnina@centrum.sk Telefón 0908464616 Web www.mcanjelik.estranky.sk

Skvelý tip na prežitie materskej dovolenky v Snine Vám ponúka materské centrum Anjelik. Mamičky tu nájdu nielen uvoľnenie a odpútanie od každodenných materských povinností, ale aj nové možnosti rozvoja a sebazdokonaľovania . Detičky majú možnosť rozvíjať sa pri rôznych tvorivých aktivitách a hrách.

Materské centrum Anjelik v Snine ponúka tieto služby:

 

Psychoprofilaktická príprava – na pôrod a poradňa dojčenia

Cvičenie pre mamičky – Kalanetika

Tvorivé dielne – pre detičky a mamičky

Opatrovateľskú službu – počas prázdnin aj školákov so zaujímavým programom

Lezecká stena – pre deti predškolského veku od nadácie Konta Orange molitanová rehabilitačná zostava, stolné hry pre oteckov

Stolné hry – pre oteckov

Narodeninové párty – diskotéka, súťaže, hry

Tanečná prípravka pre deti

Herňa – plná hračiek, loptičkový bazénik, zábava s rovesníkmi

Záujmové krúžky – pre deti ako napr.anglický jazyk

Kurzy pre dospelých – podľa záujmu

Čajovňa

 

Centrum ponúka aj tieto zaujímave kurzy a projekty:

  • Kurz „Hráme sa zdravo“ – Je zameraný na všestranný rozvoj citovej, rozumovej, estetickej stránky, koordinácia pohybu, jemnej motoriky. Jedná sa o 10 týždenný projekt pre 2-3 ročné deti, rozvhrnutý na 10 hodín. Skupinka 4-6 detí sa stretáva raz týždenne a každe stretnutie je zamerané na inú tému.
  • Kurz „Hopsavé zajačiky“ – Je zameraný na podporu prirodzených pohybových návykov dieťatka. Jedná sa o hravé cvičenia s deťmi na fitloptách a s kruhmi, spojené s pesničkami, riekankami a zoznamovaním sa s jednoduchými nástrojmi. Kurz je pre detičky od 1/2 roka do 3 rokov
  • Kurz „Hrame sa na skôlku“ – Cieľom projektu je naučiť rodičov ako môžu pôsobiť na citový, duševný a telsný vývoj svojho dieťaťa pomocou „hry“, zapojenie sa dieťaťa do skupiny a tým aj predpríprava na materskú škôlku.

Okrem pravidelných aktivít a kurzov, ponúka centrum množstvo jednorázových akcií ako je karneval, koncerty, divadielka, výlety, MDD a pod.

 

Pravidlá správania sa v MC Anjelik

Zdroj: www.mcanjelik.estranky.sk