Lyžiarsky klub Slovakia Ski Team LOPS Bratislava

Adresa Vŕbová 14, 82107 Bratislava II. - Ružinov Email ruzicka@r-interarch.sk Telefón 0905 617 164, 0903 415 841 Web www.lops.sk

Slovakia Ski Team LOPS Bratislava je lyžiarskym klubom s najdlhšou tradíciou a najširším trénerským zázemím v Bratislave. Oddiel sa zameriava na prípravu detí a mládeže na pretekové zjazdové lyžovanie a ich účasť v rôznych súťažiach konaných na Slovensku a v zahraničí.

Slovakia Ski Team LOPS Bratislava je lyžiarskym klubom s najdlhšou tradíciou a najširším trénerským zázemím v Bratislave. Oddiel sa zameriava na prípravu detí a mládeže na pretekové zjazdové lyžovanie a ich účasť v rôznych súťažiach konaných na Slovensku a v zahraničí. V posledných sezónach dosiahol na pretekárskom poli vynikajúce výsledky. Medzi sebou máme víťaza Slovenského pohára a pretekárov s umiestnením do 5. miesta na Majstrovstvách Slovenska, v Slovenskom pohári, v Pohári Moravy a Sliezska, v medzinárodnej sérii FILA Cup a ďalších medzinárodných pretekoch vo všetkých kategóriách od žiakov, predžiakov až po najmenších v kategórii „super baby“.

 

Základný cieľ oddielu ostáva po desaťročia nemenný: dať všetkým svojím členom príležitosť aktívne a zmysluplne tráviť voľný čas a tým talentovanejším možnosť dosahovať športové úspechy. Okrem výkonnostného tréningu zjazdového lyžovania tak oddiel poskytuje aj rekreačný tréning a podporu výuky lyžovania. Naši zverenci získavajú nielen špeciálnu lyžiarsku prípravu, ale aj všeobecnú kondičnú prípravu zameranú na rozvoj koordinačných a pohybových schopností prostredníctvom loptových hier, in-line korčuľovania, bicyklovania, plávania alebo vysokohorskej turistiky s ohľadom na všestranný rozvoj, regeneráciu a zábavu.
Stále rastúci Slovakia Ski Team LOPS Bratislava dnes uvíta každého záujemcu vo veku od 4 rokov až po juniorskú kategóriu. Dôležitou informáciou pre záujemcu je, že oddiel kladie dôraz na kvalitu tréningu pri udržaní minimálnych nákladov zo strany rodičov.

Zdroj: www.lops.sk