LUNA Centrum

Adresa Námestie Matice slovenskej 2, 96501 Žiar nad Hronom Email martina.hloskova@gmail.com Telefón +421915 536 636 Web www.facebook.com

Detský kútik je súčasťou prestížnej a luxusnej reštaurácie LUNA v Žiar nad Hronom priamo na Námestí Matice slovenskej. Profesionálny prístup animátoriek zaručí, že sa Vašim ratolestiam nebude chcieť odísť.

Detský kútik sa nachádza na druhom poschodí Luna centra. Je určený nielen pre deti hotelových hostí či zákazníkov, ale taktiež aj pre širokú verejnosť. Jeho najväčšou výhodou je, lokalita, nachádza sa v centra mesta priamo v reštaurácii Luna. Obedy sa tak pre mnohé rodiny môžu stať nevšednými a zároveň pre deti zábavnými. Detská nedočkavosť už nebude dôvodom náhlych odchodov po výdatnom obede. Príjemnú atmosféru elegantnej  reštaurácie si odteraz budú môcť vychutnať malí i veľkí.

 

Pre dievčatá aj chlapcov od 3 do 10 rokov sú k dispozícii štyri väčšie šmýkali, bazén s guličkami, minihojdačka, gumené prekážky a preliezky, kreatívna zóna a samozrejme rôzne spoločenské hry a hračky. Skvelou atrakciou je maľovanie na tvár za symbolickú cenu 0, 50 € s možnosťou výberu z viac než 50 motívov. Menšie deťúrence určite zaujmú presýpacie korálky, stavebnice, autíčka a bábiky.

Presklený priestor detského kútika, jeho bezpečné zariadenie, pitný režim a starostlivosť profesionálnych animátorov upokojí každú mamičku.

 

Na detskom svete nám naozaj záleží, preto okrem prevádzky detského kútika pravidelne organizujeme „Tvorivé nedele“. Orientujú sa vždy na inú tému v súvislosti s aktuálnym ročným obdobím.

Samozrejme ani významné detské udalosti sme nenechali nepovšimnuté. Animátorský personál sa postará o nezabudnuteľné narodeniny, či meniny malého oslávenca s využitím rôznych doplnkových zábavných animačných aktivít.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/52518210/1-fotky-luna.jpg

 

OTVÁRACIE HODINY DETSKÉHO KÚTIKA LUNA

pondelok – štvrtok a nedeľa od 8.00 hod. do 20.00 hod.

piatok – Sobota od 8.00 do 21.00 hod.

 

CENNÍK DETSKÉHO KÚTIKA LUNA

S opatrovaním (animačný dozor pre deti od 3 do 10 rokov)

0,5 h = 2 €

1 h = 4 €

1,5 h = 6 €

2h = 8 €

– po 2 hodinách je každá ďalšia začatá hodina za 1 €

 

Bez opatrovania (vlastný/rodičovský dozor pre deti od 0 do 3 rokov)

0,5 h = 1,50 €

1 h = 3 €

1,5 h = 4,50 €

2  h = 6 €

– po 2 hodinách je každá ďalšia začatá hodina za 1 €

 

AKCIA DETSKÉHO KÚTIKA LUNA

  • Pri konzumácii v reštaurácii Luna v hodnote nad 9 € = 0,5 h pre 1 dieťa zdarma
  • Pri konzumácii v reštaurácii Luna v hodnote nad 15 € = 1 h  pre 1 dieťa zdarma

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/52518210/1-fotky-luna1.jpg

Zdroj: www.facebook.com