Kurzy zručnosti na kolieskových korčuliach pre deti aj rodičov

Adresa Svätoplukova 2/b, 82108 Bratislava Email petersmolicek@gmail.com Telefón +421907751564 Web www.facebook.com

Hala na netradičné športy aj pre rodičov s deťmi, dobrou kávou, čajom. Príďte sa vyšantiť.

Novootvorený STRET klub s halou 1800 m2 organizuje kurzy zručnosti inline korčuľovania, bicyklovania, skateboardingu pod dohľadom kvalifikovaných inštruktorov.

 

Kurz inline korčuľovania je zameraný na zvládnutie základných zručností pri jazde na kolieskových korčuliach (postoj, jazda vpred a vzad, otáčanie, brzdenie, padanie,…). Pre tento účel vieme v prípade potreby zapožičať aj korčule. Účelom organizovania kurzov je osvojiť si základné návyky pri jazde na kolieskových korčuliach z pohľadu bezpečnosti, ktoré využijeme pri bežnom korčuľovaní na hrádzi a tiež pre zlepšenie pohybovej zdatnosti a tým odolnosti organizmu. Korčuľovanie je atraktívny, populárny a príťažlivý šport pre všetky vekové kategórie. Ak absolvent kurzu spozná čaro kolieskových korčulí, má možnosť zdokonaľovať svoju jazdu na nadstavbových kurzoch (freestyle slalom a rôzne triky).

 

Hala má špeciálne upravený povrch pre inline korčuľovanie, osvetlenie, je vykurovaná na potrebnú teplotu na pohybové aktivity a zabezpečujeme aj bežné občerstvenie. V dopoludňajších hodinách je vyhradená výlučne pre skupiny detí a je možnosť si ju na tento účel rezervovať.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/92153797/stret-tabula.jpg

 

Najmä predpoludním je tu veľký priestor na príjemné stretávanie sa rodičov a detí. Máme tu nejaké detské knižky, hračky. Čoskoro pribudnú aj detské bicykle a inline korčulky na zapožičanie. Sme skoro v centre mesta na Svätoplukovej 2/b v Bratislave a keďže oproti cez cestu je autobusová stanica Nivy, tak privítame aj maminy z okolia BA. Aktivít ktoré plánujeme robiť je viac, jedna z prvých ktorú chceme rozbehnúť je možnosť vzájomnej výmeny obnosených vecí, z ktorých deti vyrástli…

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/92153797/pb300317-91005.jpg http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/92153797/pb300341.jpg

 

Informácie o otváracích hodinách a ďalších podrobnostiach nájdete TU


Zdroj: www.facebook.com