Kurzy jazdenia pre najmenších na ranči Lieskovec | Bratislava

Adresa Lieskovec 13, 82106 Bratislava II. - Podunajské Biskupice Email bufetranc@gmail.com Telefón 0949 267441 Web www.ranc-lieskovec.sk

Kurzy jazdenia na koni aj pre najmenších od 4 do 15 rokov pri Podunajských Biskupiciach.

Milé maminy a tatinovia, staré mamy a babky aj starí otcovia a dedkovia,

 

pokiaľ má vaše dieťa alebo vnúčik/ka kladný vzťah k zvieratkám a hlavne ku koníkom  vrelo Vám odporúčam prihlásiť ich na kurz jazdenia na koňoch u nás na ranči Lieskovec.

Naučia sa okrem jazdy na koni všetko, čo koník potrebuje k životu, ako s ním zaobchádzať, ako ho čistiť či nauzdiť, ako ho nasedlať, ako mu vyčistiť kopytká, aké mlsky miluje a kedy mu ich podávať, naučí sa reči koňa, zistí, že pohľad na svet je najkrajší zo sedla koňa.

Veková kategória detí, ktoré do kurzu jazdenia na koni môžete prihlásiť je od 4 rokov do 15 rokov, hodiny sa podávajú na falabelle Kubkovi, našom najmenšom koníkovi, poníkovi Davidovi,  ktorý deti miluje a žmurká na nich svojím modrým očkom a šibalovi Gastonovi, ktorý je o pár cm vyšší a má mohutnejší chrbát.

 

Dieťa absolvuje kurz po pol hodinových lekciách, cena jazdenia podávanej trénerkou stojí 6 €,  kurz jazdenia pozostáva z  20 lekcií, ktoré treba po dohode nástupu na kurz  predom vyplatiť formou hotovosti alebo úhradou na účet, kurz trvá pri podávaní lekcií 2-3x za týždeň cca 2 mesiace, pri predplatení kurzu zľava 10 € / 20 lekcií -110 € /.

Okrem pravidelných lekcií jázd bude mať dieťa možnosť spoznať aj iné zvieratká žijúce na našom ranči – kozenky Mojku a Capucino, somárika Žužu,malé prasiatka,mačičky, psíkov, zajkov – môžu ich nakŕmiť, vyčistiť im príbytok, pohrať sa s nimi.

 

Neoddeliteľnou súčasťou  ranču je detské ihrisko s  preliezkou, šmyklavkou a húpačkami ako aj trampolína a aký by to bol ranč,  keby sa aspoň raz do týždňa negrilovalo – po dohode s rodičmi sa určí deň grilovačky /piatok alebo sobota/ a ide sa na to – o chvíľu vôňa opekaných špekáčok a iných dobrôt pošteklí každý noštek.

 

Vítaní sú všetci, ktorí sa u nás dobre cítia. Podávanie lekcií prebieha po celý rok.

 

Poskytujeme tiež :

  • ustajnenie koní v priestranných boxoch so všetkou potrebnou starostlivosťou
  • prechádzky do prírody s doprovodom od zeme alebo koňmo ako predvoj
  • základy jazdenia na koni aj pre dospelých – lekcie
  • oslavy detských narodenín a menín pri koníkoch a grilovačke
  • prázdninové letné detské tábory – turnusy

 

Kontakt:  0949 267441, prípadne mail bufetranc@gmail.com

Webová stránka: http://www.ranc-lieskovec.sk/ranc-lieskovec.sk/Home.html

Zdroj: www.ranc-lieskovec.sk