Jump Fun Pri letisku

Adresa Ivánska cesta 30/D, 821 04 Bratislava Email priletisku@jumpfun.sk Telefón +421 2 2086 2411 Web www.jumpfun.sk

Kedysi známe ako Jump Arena, Kidshouse a Laser Zone, dnes už pod názvom JUMP FUN. Spojili sme sa pod jednu značku, a tak Vám prinášame vnútorné športovo-zábavné centrum Jump Fun, plné aktivít pre menšie aj väčšie deti. Doteraz nás poznáte v budove Aircraft pri letisku, teraz nás už nájdete aj v nákupnom centre Nivy, na 2. poschodí. Ponúkame zmysluplnú zábavu plnú pohybu a energie. Proste jump a fun!

Jump Fun Pri letisku

Jump Fun Pri letisku ponúka komplexnú zábavu pre najširšiu vekovú skupinu, nielen pre deti a tínedžerov, ale aj pre dospelých. V tomto Jump Fun centre nájdete 3 priestory: KidsHouse, Jump Arena a Laser Zone, do ktorých si môžete kúpiť samostatný lístok alebo jednotný, tzv. VIP vstup. Jump Fun Pri letisku je otvorený každý pracovný deň od 14:00 do 20:00. Počas víkendov, sviatkov a prázdnin otvárame už od 9:00. Okrem športovej zábavy ponúkame kvalitné jedlo priamo z našej kuchyne, kávu, koláčiky či nealko nápoje.  

 

Najčastejšie otázky:

Aké staré detičky sa môžu prísť k Vám zahrať?

Veľkou výhodou je, že sa tu zabavia deti každého veku. Kidshouse je vhodný už pre deti od 1 roka, Jump Arena a Laser Zone odporúčame pre deti staršie ako 7 rokov. 

Robíte aj narodeninové oslavy? 

Tie milujeme zo všetkého najviac. Máme rôzne tematiky, pre deti každého veku. Neváhajte sa nám ozvať, prípadne navštíviť našu stránku a rovno si jednu aj rezervovať. 

Potrebujem si skákanie rezervovať? 

Vo všeobecnosti odporúčame online rezerváciu, aby ste mali istotu, že si zaskáčete v Jump Arena alebo zahráte Laser práve vo Vami žiadaný čas. 

Čo potrebujem mať so sebou? 

Odporúčame mať športové oblečenie a do Jump Arena povinne protišmykové ponožky (tie zakúpite aj u nás za 2,90€). Nesmieme zabudnúť na prevádzkový poriadok, ktorý vyplníte aj priamo na mieste. 

 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac, pozrite si našu stránku. A ak máte čas, nezabudnite aj na našu druhú prevádzku Jump Fun Nivy. 

Pre najaktuálnejšie informácie sledujte naše sociálne siete.
FB: https://www.facebook.com/jumpfunbratislava
IG: https://www.instagram.com/jumpfunbratislava/

Zdroj: www.jumpfun.sk

Fotogaléria