Jump Fun Nivy

Adresa Mlynské nivy 5A , 821 08 Ružinov Email nivy@jumpfun.sk Telefón +421 2 2062 0883 Web www.jumpfun.sk

Poznáte Jump Arena, Kidshouse alebo Laser Zone? To sme my! Len nás už nájdete pod názvom JUMP FUN. Spojili sme sa pod jednu značku, a tak Vám prinášame vnútorné športovo-zábavné centrum Jump Fun, plné aktivít pre menšie aj väčšie deti. Ponúkame zmysluplnú zábavu plnú pohybu a energie. Proste jump a fun! Teraz nás už nájdete aj v nákupnom centre Nivy, na 2. poschodí, tak nás príďte navštíviť.

Jump Fun Nivy

Jump Fun Nivy je najnovšie centrum, vytvorené tak, aby prepojilo trampolínové centrum a detské zábavné centrum. Nájdete tu tie najobľúbenejšie atrakcie ako gumový twister, interactive jump, parkour prekážky, 17 m dlhé šmykľavky či kanónovú strielačku a tobogány. Rodičia si tu vedia objednať kávu, čaj či koláčik. Sme otvorení každý deň, vrátane prázdnin a sviatkov, od 9:00 do 21:00. Vstup si môžete zakúpiť na 60 minút, 90 minút alebo 120 minút. 

 

Najčastejšie otázky:

Aké staré detičky sa môžu prísť k Vám zahrať?

Tešíme sa, že sme vytvorili priestor, kde sa už ročné detičky zahrajú. Samozrejme, pod doprovodom dospelého. Napriek tomu, odporúčame to aj deťom a tínedžerom od 7-15 rokov.

Robíte aj narodeninové oslavy? 

Tie milujeme zo všetkého najviac. Máme rôzne tematiky, pre deti každého veku. Neváhajte sa nám ozvať, prípadne navštíviť našu stránku a rovno si jednu aj rezervovať. 

Potrebujem si skákanie rezervovať? 

Vo všeobecnosti odporúčame online rezerváciu, aby ste mali istotu, že sa zahráte práve vo Vami žiadaný čas. 

Čo potrebujem mať so sebou? 

Odporúčame mať športové oblečenie a povinne protišmykové ponožky (tie zakúpite aj u nás za 2,90€). Nesmieme zabudnúť na prevádzkový poriadok, ktorý vyplníte aj priamo na mieste. 

 

Ak by ste sa cheli dozvedieť viac, pozrite si našu stránku. A ak máte čas, nezabudnite aj na našu druhú prevádzku, Jump Fun Pri letisku. 

Pre najaktuálnejšie informácie sledujte naše sociálne siete.
FB: https://www.facebook.com/jumpfunbratislava
IG: https://www.instagram.com/jumpfunbratislava/

Zdroj: www.jumpfun.sk

Fotogaléria