Interiérové ihrisko pre deti HOPILAND Ružomberok

Adresa Hurbanova 2, 03401 Ružomberok Email info@hopiland.sk Telefón 0905877852 Web www.hopiland.sk

Interiérové ihrisko s kaviarňou v Ružomberku pre rodiny s deťmi. Na ploche viac ako 400 m2 sme pre vás pripravili atrakciami nabitý priestor pre pohyb, zábavu aj oddych. Tešíme sa na Vás!
Hopiland- deti stále v pohybe!

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/62021608/hopiland.jpg

 

Tešíme sa na Vás v interiérovom ihrisku pre deti  s kaviarňou na ploche viac ako 400 m2 v Ružomberku. Pre najmenších lezúňov pripravujeme priestor na lezenie, skákanie, šmýkanie a hranie sa v rozprávkovom jazierku.

 

Straší bádatelia budú šantiť v interiérovom ihrisku s rôznymi šmýkalkami, cestičkami, preliezkami, trampolínami alebo si oddýchnuť v oddychovej zóne, zahrať si spoločenské či logické hry alebo zahrať na Xboxe.

 

Rodičia si oddýchnu v  kaviarni s výbornou kávou, čajom, čapovaným pivkom a chutnými koláčikmi a záskuskami, odkiaľ budú mať pohodlný výhľad na svoje ratolesti. Samozrejmosťou je pripojenie WIFI na internet.

 

Pre Vaše deti  vznikol v Ružomberku priestor, kde môžete tráviť zmysluplne svoj čas pri hre, zábave a pohybe všetci spoločne a tiež osláviť významné udalosti- narodeniny, meniny alebo si urobiť super párty v podnetnom a atraktívnom  prostredí.

 

Samozrejmosťou je aj pravidelný program, ktorý je zameraný na aktivity pre rodiny.

Aktuálny program nájdete na našej facebook stránke.

Zdroj: www.hopiland.sk