Hups Baby Club

Adresa Pod čerešňami 18, 91101 Trenčín Email hups.baby.club@gmail.com Telefón 0907 772 641 Web www.hups.sk

Hups a Hups a Hupsasa, vodička nás natriasa. Hups do hry a do spevu,nech tu máme zábavu.

 

V HUPS BABY CLUBE sa začalo plávať v októbri 2002. Za tie roky sa z malých päťmesačných drobcov, ktorí pocítili prvýkrát na celom telíčku vplyv vody a v maminom náručí si pomaly zvykali na obliatie, špliechanie, pohyb, na prvé zanáranie a otužovanie, z tých malých bábätiek sa stali naši „plavci“.

Dnes už dokážu nebojácne skočiť do vody, vyplávať, orientovať sa pod hladinou, priplávať k okraju bazénu. Usmejú sa a opäť schovajú hlavu pod hladinu, akoby sa ani nenadýchli. Hľadajú hračky pod vodou, plávajú s pomôckami, sami spievajú a recitujú básničky, vymýšľajú, ale hlavne sa zabávajú. A rodičia sú na ne právom pyšní. Veď po toľkom úsilí, lekciách plávania, vydarených aj nevydarených pokusoch ponárania a snahe zvládať stále viac, sa ich deti už skutočne kamarátia s vodou. A nielen to.

Plávaním, pohybom a otužovaním ich vyzbrojujú pevnejším zdravím. Aktívny pohyb vo vode výrazne napomáha psychomotorickému vývinu dieťaťa, rozvoju fyzickej zdatnosti, odolnosti, rovnováhy a koordinácii pohybov. Vo všeobecnosti deti lepšie jedia a spia. Kladný vzťah dieťaťa k vode je prirodzený a vyškolení inštruktori detského plávania, ako i rodičia môžu rozvíjať jeho plavecké zručnosti a už od útleho veku viesť dieťa k aktívnemu pohybu.

Viac o efekte detského „plávania“ a o všetkom, čo sa nás týka píšeme v ABECEDE Hups baby clubu.

A čo by o nás mali vedieť tí, ktorí o nás nič nevedia? V Hups baby clube je všetko prispôsobené k spokojnosti malých plavcov. Bazén s 33° C teplou vodou, perlička, veľa plaveckých pomôcok, priestor s hračkami, dodržiavanie prísnej hygieny a bezpečnostných zásad sú samozrejmosťou. Rodičia u nás oceňujú predovšetkým odborné vedenie, prepracovanú metodiku s množstvom pohybových riekaniek, hier a cvičení. Dôležité je, že prihliadame na vývinové štádiá, vek a individualitu každého dieťaťa. Kladieme vysoké nároky na odbornosť, pretože iba inštruktor s dlhodobou praxou dokáže viesť lekciu s premyslenou organizáciou, vhodnou a pohotovou komunikáciou, je schopný opravovať chyby a motivovať deti k plávaniu.

Sídlime v priestoroch DEMY, kde sú vytvorené pre Vás podmienky pre plávanie detí do troch rokov.

Snažíme sa vytvoriť centrum pre Váš voľný čas mamičky a oteckovia, pre čas ktorý môžete venovať sebe a svojmu dieťatku a tým obohatiť Váš svet o nové prekrásne momenty pri plávaní, vniesť do detského sveta čím skôr radosť z pohybu a to v spojení s prekrásnym fenoménom VODOU, ktorú deti majú tak veľmi rady.

V súčasnosti organizujeme dovolenkové pobyty a pre našich plavcov pravidelne pripravujeme zábavné a športové podujatia. Spokojnosť dieťaťa je u nás prvoradá a my máme skutočný záujem zlepšovať sa a veríme, že sa nám to podarí.

Zdroj: www.hups.sk