Happy Park – detské zábavné centrum | Nové Zámky

Adresa Bitúnková 12, Nové Zámky Email info@happypark.sk Telefón +421915498775 Web www.happypark.sk

Happy Park, zábavné centrum pre deti a ich rodičov na rozlohe 350m². Všetko, čo Vaše deti potrebujú na hranie a objavovanie. Vhodné pre všetky vekové skupiny .. ale aj pre rodičov. Rodičia si môžu spríjemniť chvíle pri šálke kávy a občerstviť sa v našom bufete.

Happy Park, zábavné centrum pre deti a ich rodičov na rozlohe 350m². Všetko, čo Vaše deti potrebujú na hranie a objavovanie. Vhodné pre všetky vekové skupiny ..ale aj pre rodičov. Rodičia si môžu spríjemniť chvíle pri šálke kávy a občerstviť sa v našom bufete. Pre našich návštevníkov máme bar so širokým výberom nealkoholických nápojov, čerstvo mletej kávy a občerstvenia. Zákazníci majú tiež bezplatný WI-FI prístup na internet. Náš personál je Vám k dispozícii, aby zabezpečil Vašim deťom a Vám jedinečné zážitky v detskom raji HAPPY PARK.

 

Detské zábavné centrum Happy Park je navrhnuté tak, aby poskytovala maximum zábavy pre Vaše deti a príjemné posedenie a odpočinok pre Vás. Je to taktiež miesto, kde sa deti môžu stretávať a učiť sa spolu vychádzať. Priestor sme rozdelili do niekoľkých sekcií, aby sme predišli často nebezpečnému kontaktu detí odlišných vekových kategórií. Nájdete tu prostredie, v ktorom si Vaše dieťa môže vybiť všetku svoju nazhromaždenú energiu behaním, lezením, kĺzaním, kotúľaním a skákaním. Šmykľavky, trampolína, nafukovací hrad, – to sú atrakcie, ktoré sa tu nachádzajú. Nezabudli sme ani na batoľatá – majú tu svoju mäkkú hraciu plochu a domček, kde sa môžu do vôle hrať pod dohľadom svojich rodičov. Nechýba ani oddychová zóna na kreslenie, čítanie, či pozeranie rozprávok.

Ponúkame široký sortiment osviežujúcich nápojov, občerstvenia v podobe chutných koláčikov, nanukov a samozrejme chutných pokrmov pre mladšie tak i pre staršie deti za prijateľné ceny. Deti sa môžu vyblázniť a Vy sa pri šálke kávy porozprávate s priateľmi.
Máme tiež k dispozícii taktiež vysoké detské stoličky, stravu pre deti na požiadanie ohrejeme. Na toaletách je priestor na výmenu plienok, použiť môžete aj prítomné nočníky. Disponujeme aj priestorom s dostatočným súkromím k nadojčeniu Vašich najmenších. Naše priestory nie sú kvôli detskej citlivosti klimatizované.
Veľmi radi pre Vás pripravíme detskú party na oslavu narodenín alebo menín.
Pevne veríme, že u nás strávite príjemné chvíle a budete sa k nám radi vracať.

Otváracie hodiny

Pondelok – Nedeľa 09.00 – 19.00 h

 

Cenník

K dispozícii je bezplatné Wi-fi

Pre narodeninové oslavy máme na prenájom miestnosť za 25 €.

Ceny:

  • Dospelí: zadarmo
  • Deti do 1 roku v sprievode rodiča:  zadarmo
  • Deti nad 1 rok v sprievode rodiča:  2 € prvá hodina, 1,50 € druhá hodina, 0,50 € každá ďaľšia hodina

Opatrovateľstvo:
Dozor nad 3 roky: 3 € prvá hodina; 2 € každá ďalšia hodina

Zdroj: www.happypark.sk