Funny Kids Academy Prievidza súkromná škôlka

Adresa Lúčna 4, Prievidza Email kids@funnyacademy.sk Telefón +421948485852 Web www.1.funnyacademy.sk

Súkromná bilingválna materská škola a jasle, prijímame deti od 15 mesiacov do 4 rokov.Vítame aj deti rôznych národností, pre ktoré je alebo bude jedným z komunikačných jazykov angličtina.

Sme zariadenie rodinného typu. Deťom aj rodičom ponúkame individuálny prístup. Ak je Vaše dieťa pred spaním zvyknuté vypiť fľašku vlažného mliečka, my mu to umožníme. Ak Vaše dieťa nemôže mliečne výrobky, máte možnosť objednania nemliečnej stravy. Ak Vaše dieťa zo všetkého najradšej kreslí, budeme podporovať jeho záľubu . Ak má Vaše dieťa svoju obľúbenú bezpečnú hračku, môže si ju priniesť.

Ponúkame dochádzku poldennú, celodennú ,  adaptačný program “3 hodiny bez maminy” 2 dni v týždni. Vytvárame vhodné prostredie pre deti , ktoré zle znášajú veľký kolektív , bývajú často choré, príp. majú zníženú imunitu, ale zároveň potrebujú rovesníkov a kamarátov na hranie. Prijímame deti počas celého roka. Zdravý životný štýl – vyvážená pravidelná strava, pohyb ,odpočinok. Na dezinfekciu vzduchu sa používajú prípravky z firmy JUST a v zimných mesiacoch zvlhčovač vzduchu. Dodržiavanie pitného režimu, dostatok ovocia a zeleniny, ktoré sú voľne dostupné počas dňa, mliečny olovrant každý deň (pri intolerancii na mlieko je k dispozícii nemliečny olovrant.

 

Aktivity: Dobré ráno Slniečko – ranné zdravé cvičenie ukončené relaxáciou s profesionálnou cvitčiteľkou Lydkou/asistentka vychovávateliek v triede jasličkárov/, ktorá svoje poznatky a  diplom nadobudla štúdiom jógy v zahraničí.

Ďalej hudobná výchova, tanečná výchova, tvorivé dielne pre deti, krúžok varenia a pečenia, krúžok malých vedcov, navštívime s Vašimi deťmi mnohé divadelné predstavenia, spoločenské a kultúrne podujatia.

 

Prídite nás navštíviť, už teraz sa na Vás tešíme.

 

Zdroj : Funny Kids Academy

 

 

 

 

Zdroj: www.1.funnyacademy.sk