FUN PARK Košice

Adresa Severné nábrežie 45, 04001 Košice Email funpark.kosice@gmail.com Telefón 0948 898 370 Web www.fun-park.sk

FUN PARK je jedinečným miestom plným zábavy a atrakcií na ploche 800m2. Od mája do augusta otvorená aj vonkajšia FUN ZÁHRADA plná ďalších atrakcií.
Otvorené DENNE 10.00 – 19.30 hod. Príjemné posedenie Vám ponúka kaviareň s 80 miestami na sedenie. Súčasťou FUN PARKU je aj SALÓN KRÁSY s 1. detským kaderníctvom v Košiciach!

 

 

Súčasťou FUN PARKU je aj SALÓN KRÁSY s 1. detským kaderníctvom v Košiciach!

FUN PARK je miestom, kde sa rozprávka mení na skutočnosť. Na rozlohe 800m2 ponúka ihriská pre deti do 3 rokov a pre deti do 12 rokov. Množstvo atrakcií v rozprávkovom svete sa postará o jedinečný zážitok nielen pre deti, ale aj dospelých. Súčasťou parku je kaviareň s príjemnou obsluhou a ponukou tej najlepšej kávy, čerstvých freshov, zákuskov, pizze, pochutín pre najmenších, TV, WiFi, dennou tlačou. Rodičia majú možnosť využiť službu dozoru, ktorá sa postará o deti aj počas ich neprítomnosti. Pre deti je možné zorganizovať narodeninové oslavy v nádhernom podmorskom svete – hollywoodska, pirátska, či rozprávková? párty bude určite skvelá!

 

Nájdete tu detské “baby ihrisko” pre tých najmenších a ihrisko s veľkým labyrintom, guličkovým bazénom so šmýkľavkou, vzduchovými delami, trampolínou, autodráhou, lezeckou stenou, stolovým futbalom, air hokejom a ďalšími atrakciami. V našom podmorskom svete plnom korálov a rybičiek majú deti možnosť maľovať, kresliť, tancovať, zahrať si X-box a poriadne sa pri ňom zapotiť. 🙂

 

Príjemné posedenie Vám ponúka kaviareň s 80 miestami na sedenie. Zatiaľ čo sa Vaše deti hrajú, Vy si môžete oddýchnuť pri výbornej káve, hudbe, TV, alebo čítaní aktuálnych novín a časopisov s pocitom, že ste nádhernom prostredí prírody… Súčasťou FUN PARKU je aj SALÓN KRÁSY, v ktorom si prídu na svoje predovšetkým mamičky, ktoré môžu využiť služby kaderníčky, nechtovej dizajnérky, či kozmetičky. Mamičky sa o svoje deti nemusia vôbec báť. O ich ratolesti sa za ten čas postarajú naše pestúnky. Prvá hodina starostlivosti je GRATIS. Príďte a nechajte sa očariť…

 

Viac o termínoch, programe a cene sa dozviete na www.fun-park.sk alebo na tel. 0948 898 370.


Otvorené DENNE 10.00 – 19.30 hod.

 

VSTUPNÉ

PONDELOK – PIATOK…10.00 – 12.00  VSTUP – 2,00 EUR/dieťa

PONDELOK – PIATOK…12.00 – 19.30  VSTUP – 3,00 EUR/dieťa

VÍKENDY a DIVADLÁ  VSTUP – 3,5 EUR/dieťa

Vstup je časovo neobmedzený, dospelý a dieta do 1 roka vstup zdarma.

 

 

 

Cenník

Narodeninová oslava

AKCIE – DENNÝ TÁBOR

Zdroj: www.fun-park.sk