Fun Centrum MOTOLINO | Nitra

Adresa Potravinárska 6, Nitra Email peter.spisiak@gmail.com Telefón 0905 400 687 Web www.motolino.sk

Centrum MOTOLINO je detské interiérové a exteriérové ihrisko s kapacitou 25 detí. Herný systém je koncipovaný s dôrazom na kreativitu hier a hlavne bezpečnosť detí.

Neviete vymyslieť program pre vašich najmenších? Nechce sa vám s nimi ísť do parku a sledovať ich medzi stovkami iných detí, na sídliskové pieskoviská a sledovať ich medzi venčenými domácimi maznáčikmi, alebo do drahých a neosobných detských kútikov v nákupných centrách? Alebo máte chuť si len tak posedieť a porozprávať sa s vašimi priateľmi a známymi v príjemnom prostredí kaviarne, alebo na terase? Ponúkame vám prežitie voľných chvíľ s vašimi ratolesťami v prvom interiérovom a exteriérovom detskom ihrisku v Nitre. K dispozícii je aj predajná obrazová galéria, sauna, masáže, vákuová masáž – bankovanie, formovanie postáv, kozmetička, pedikérka…

 

Centrum MOTOLINO je detské interiérové a exteriérové ihrisko s kapacitou 25 detí. Herný systém je koncipovaný s dôrazom na kreativitu hier a hlavne bezpečnosť detí. Dospelí si v príjemnom prostredí môžu vychutnať dobrú kávu Maranello, horúcu čokoládu, frappé, zmrzlinu či nanuk, čerstvo upečený koláč, alebo croissant, množstvo druhov sýtených aj nesýtených nealko nápojov a minerálok, pre oteckov čapované Krušovické pivo, alebo čapovaný Radler a popri tom sledovať svoje ratolesti pri hrách, šmýkaní, či skákaní na trampolínach, cvičení ZUMBY a iných aktivitách. V ponuke máme široký sortiment zábavných komponentov, ktoré spĺňajú všetky predpisy a normy Európskej únie (EN 1176, 1177). Pre zamyslenejšie a hĺbavejšie typy detí je k dispozícii prebaľovací kútik, tzv. kakroom… Freee zone WiFi je samozrejmosťou, celé ihrisko je bezpečne oplotené, pri hrách vo vnútornom ihrisku si môžete svoje ratolesti kontrolovať pomocou interného kamerového systému na veľkej obrazovke. K dispozícii je a vlastné parkovisko s kapacitou cca 25 áut.

 

Čo ponúkame?

► organizovanie detských osláv
► krátkodobé stráženie detí
► neobmedzená hravá činnosť pre najmenších až do 12 rokov
► k dispozícii je dozor kvalifikovaného pracovníka
► kaviareň s ponukou všetkých druhov káv a aj bez kofeínu
► ponuka čajov, horúceho jablka a horúcej čokolády
► zmrzlinové poháre, koláčiky, zákusky a iné maškrty
► nealko nápoje, pivo a nealko pivo
► v letnom období – posedenie na terase

 

Relax Centrum MOTOLINO vám ponúka v prípade, že si potrebujete ísť nakúpiť, navštíviť lekára, alebo vybaviť povinnosti na úradoch, či v iných inštitúciách, krátkodobé stráženie detí. Prvá hodina stráženia je zdarma.

 

Relax Centrum MOTOLINO zabezpečuje oslavy narodenín, menín, či iných sviatkov. Potešte vaše dieťa a objednajte mu oslavu – párty v Motoline. Pripravíme posedenie, výzdobu, obložené misy, chlebíčky, chuťovky, pukance, slané, ale i sladké torty, koláče, zákusky, zmrzlinové poháre, ovocné misy, nealko nápoje, komplet catering podľa vašich predstáv. V prípade záujmu zabezpečíme hudobnú produkciu (detské disco), animátorov, súťaže, hry… Možné je objednať si ,,uzavretú spoločnosť,, na dohodnutý čas.

 

Vstup pre deti do 12 rokov je spoplatnený sumou 2,50 € na celý deň! Sprievod má vstup zdarma. Vstup je časovo neobmedzený. Deti dostávajú pri vstupe identifikačnú pásku, ktorá ich oprávňuje hocikedy zo zábavného centra odísť a v priebehu dňa sa kedykoľvek už bezplatne vrátiť a pokračovať v hraní a zábave.

 

V ponuke je množstvo bonusov, permanentiek, zliav, vernostných produktov… Treba si len vybrať.

 

Otváracie hodiny:

Pondelok:  09:00 – 21:00 hod.
Utorok:      09:00 – 21:00 hod.
Streda:      09:00 – 21:00 hod.
Štvrtok:     09:00 – 21:00 hod.
Piatok:       09:00 – 21:00 hod.
Sobota:      14:00 – 21:00 hod.
Nedeľa:      14:00 – 21:00 hod.

 

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Spišiak

Zdroj: www.motolino.sk