Detský svet HOP-LA | Bratislava

Adresa OC Danubia (Carrefoure), Bratislava V. Email info@hop-la.sk Telefón 0904 909 909 Web www.hop-la.sk

Detský svet HOP LA v Petržalke je bohužiaľ už zatvorený 🙁

POZOR!
Vážení návštevníci, od 02. 07. 2012 je Detský svet HOP-LA Bratislava ZATVORENÝ!!! Z dôvodu nepredĺženia nájomnej zmluvy.

 

Detský svet HOP-LA je športovo-relaxačné indoorové centrum, ktoré je venované deťom a ich rodičom, ktorí sa tu môžu dosýta vyblázniť a zároveň príjemne stráviť svoj voľný čas. Otvorené je od 22. októbra 2010.

 

imageDetský svet je na ploche cca 600 m2, kde sú umiestnené profesionálne atrakcie s medzinárodným certifikátom, ktoré určite vyčaria na každej detskej tvári úsmev.

Súčasťou detského centra je aj príjemná kaviarnička, kde môžu rodičia pri sledovaní svojich ratolestí nerušene tráviť voľné chvíle. Kaviareň je umiestnená tak, že rodičia budú mať prehľad, kde sa ich deti práve nachádzajú. V snack bare je možné vybrať si z dostatočnej ponuky nealkoholických nápojov a jedál (snack bar – cenník na stránke). V prípade potreby sa v centre nachádza niekoľko detských stoličiek. V ponuke jedálneho lístka sú dva druhy detských výživ, ako aj čerstvé ovocie,  cereálne tyčinky a keksíky pre detičky. V  prípade potreby je v detskom centre k dispozícii mikrovlná rúra. Alkoholické nápoje a cigarety sa v centre nepredávajú.

 

Dostatočný počet odkladacích skriniek, sociálne zázemie prispôsobené pre našich najmenších vrátane prebaľovacieho pultu sú samozrejmosťou. Vstup do detského centra je možný len v ponožkách! V centre sa nachádza dostatočný počet uzamykateľných skriniek pre osobné veci každého návštevníka. Centrum je možné navštíviť aj s kočíkom, avšak v obmedzenom množstve. V priestoroch centra sa nachádza bezplatná WIFI zóna. Keďže všetky deti milujú narodeninové oslavy, detský svet HOP-LA vie pre Vás pripraviť jedinečné chvíle v prítomnosti svojich najbližších.

 

Parkovať možno bezproblémovo na veľkom parkovisku pred OC, priamo pred detským svetom HOP LA.

 

Otváracie hodiny

Od 15. júna do 4. septembra 2011 je zmena otváracích hodín(9.00 – 19.00 h):
Otvorené bude denne od 10.00 do 20.00 h

 

Cenník

Pondelok – Piatok

9.00 – 13.00 h: dieťa 2,50 €/jednorazový vstup + dospelý 1 €/jednorazový vstup

13.00 – 19.00 h: dieťa 2,50 €/hod. + dospelý 1 €/hod.

Sobota, nedeľa, sviatky a prázdniny

Dieťa 2,50 €/hod. + dospelý 1 €/hod.

 

Záloha za každú kartičku vydanú pri vstupe do detského sveta – 1 osoba/1 kartička je 10 eur. Detský svet HOP LA Vám umožňuje príjemne stráviť Váš voľný čas za zvýhodnenú cenu! Kúpte si permanentku na 11 hod. a zaplatíte len za 10! Výhodou je, že po predložení permanentky nemusíte platiť zálohu 10 eur za každú osobu.

Permanentka na 11 hodín: dieťa – 25 eur (10 hod. + 1 hod. grátis), dospelý – 10 eur (10 hod. + 1 hod. grátis)

 

image

 

Tip HOP LA:

V prípade, že sa rozhodnete navštíviť detský svet HOP LA v pracovných dňoch, v doobedných otváracích hodinách, t. j. od 9.00 – 13.00 hod. máme pre Vás pripravenú výhodnú akciu – za cenu 1 hodiny dostanete 4! (jednorazový 4-hodinový vstup iba za 2,50 eur/dieťa a 1,00 eur/dospelý). Čo to pre Vás znamená? Čím SKÔR prídete, tým DLHŠIE si môžete vychutnať príjemnú atmosféru detského sveta.

 

Upozornenie! Minimálny vstup je 1 hodina.

Zdroj: www.hop-la.sk