Detský kútik v OC Galéria v Dunajskej Strede

Adresa Hlavná 75 Dunajská Streda, Dunajská Streda Email detsky.kutik@gmail.com Telefón +421944195977 Web www.ocgaleria.sk

Prevádzkujeme príjemné a bezpečné prostredie pre deti, kde môžu stráviť čas, keď rodičia nakupujú.

imagePrevádzkujeme príjemné a bezpečné prostredie pre deti, kde môžu stráviť čas, keď rodičia nakupujú.

 

Všetci dobre vieme, ako je náročné nakupovať s deťmi.

 

Naše malé ratolesti dnešný trend nakupovania nebaví a radšej sa zabavia v „detskej oáze“ so svojmi kamarátmi alebo rovesníkmi. Zároveň si odpočinú od svojích každodenných povinností v škole či škôlke.

 

Táto služba je veľmi žiadaná, a preto by detský kútik nemal v žiadnom obchodnom centre chýbať. Detský kútik je dnes istou formou nadštandartu ponúkaných služieb každého obchodného centra. Návštevník centra je spokojný, ak má možnosť zveriť svoje ratolesti do našej starostlivosti a s kľudným svedomím si môže ísť nakúpiť, ísť do kina alebo si dať dobrú kávu.

 

 

Pre Vaše deti je pripravená skvelá zábava:

  • V hernej časti je veľká šmýkačka s bazénom s farebnými balónikmi, veľké množstvo rôznych hračiek, stôl na ručné práce, kde sú stolové hry, puzzle, rôzne skladačky, kuchynky, autíčka, kočíky..atď.
  • V kľudovej časti je TV box, kde si deti môžu odpočinúť a pozrieť si obľúbenú rozprávku alebo si prečítať knihu.
  • Pre mamičky tých najmenších je pripravený prebaľovací pult a všetky hygienické potreby, ako plienky a vlhké obrúsky. Pitný režim je dodržiavaný v rámci služby detského kútika.

image

Zdroj: www.ocgaleria.sk