Detský klub a detský kútik Motovidlo l ZOC MAX Poprad

V novozariadenej herni v centre Popradu ponúkame farebný detský svet, pripravujeme rôzne aktivity. Ponúkame možnosť zorganizovať v klube detskú oslavu, ktorá bude pre všetkých zúčastnených nezabudnuteľným zážitkom.

Sme občianske združenie, ktorého cieľom je vytváranie možností pre aktívne trávenie voľného času detí, organizovanie rôznych pohybových a záujmových aktivít a stretnutí, zriaďovanie a zabezpečenie prevádzky detských ihrísk s dôrazom na minimalizáciu zdravotných, hygienických a sociálnych rizík.

 

Od apríla 2005 prevádzkujeme detský kútik v ZOC MAX Poprad, kde môžu deti vo veku od 3 do 10 rokov tráviť svoj čas, pokiaľ sa ich rodičia venujú nákupom ap. Organizujeme rôzne akcie pre deti – tvorivé dielne, športové súťaže, diskotéky.

 

V novozariadenej herni v centre Popradu ponúkame farebný detský svet, pripravujeme rôzne aktivity. Ponúkame možnosť zorganizovať v klube detskú oslavu, ktorá bude pre všetkých zúčastnených nezabudnuteľným zážitkom.

 

Otváracie hodiny:

pondelok-piatok 13-20h 
sobota-nedeľa 9-21h 
sviatky, prázdniny 9-21h

 

Nový detský klub v centre Popradu má slúžiť najmä na spoločné aktivity rodičov s deťmi ako jazykové kurzy, pohybové skupinky, tvorivé dielne. Pokiaľ sa rodič venuje svojej činnosti, dieťa je v jeho blízkosti a môže využiť svoj čas hrou a pohybom na interiérovom ihrisku. Zároveň ponúkame prenájom priestorov a zariadenia herne na veselé detské oslavy s kamarátmi, zabezpečíme v prípade záujmu animátorov alebo komplet celú organizáciu oslavy.

ANGLIČTINA A NEMČINA pre mamy s deťmi

Info: 0903 624 876, 0918 909 049

Nehľadajte opatrovateľku, u nás sa dieťa učí s Vami!

U nás sa môžete vzdelávať v prostredí, kde sa aj Vaše dieťa prvýkrát zoznámi s angličtinou. Raz sa ju určite začne učiť, prečo nie hneď s Vami? Investujete tak do seba aj do svojho dieťaťa. Ak má Vaše dieťatko viac ako 3 mesiace a menej ako 3 roky, vezmite ho so sebou a učte sa spolu. Efekt je dvojnásobný. Vy sa učíte a Vaše dieťa vníma jazyk rovnako ako na detských kurzoch, ktoré mamy zvyčajne len pasívne prečkajú. U nás strávite čas hodnotne všetci.

Každú stredu o 9.30 MONTESSORI hodinka
Pre zvedavé deti od 2,5 – 6 rokov.

 

Zdroj: www.motovidlo.sk