Detské plávanie | Stupava, Piešťany, Dunajská Streda, Bratislava

Adresa G. Bethlena 65, 94078 Bratislava, Dunajská Streda, Piešťany, Stupava Email info@detskeplavanie.sk Telefón 0905/808 909 Web www.detskeplavanie.sk

Plávanie je veselá hra detí a rodičov,ktorá pomáha v psychomotorickom vývoji. Kurzy sú určené pre deti vo veku od 4 mesiacov do 3 rokov! Plávame vždy 2 krát týždenne.

Milí rodičia! Plávanie je veselá hra detí a rodičov,ktorá pomáha v psychomotorickom vývoji.Rozvíja rovnováhu a orientačné schopnosti nad i pod vodnou hladinou.Deti si zvykajú na kolektív detí v rovnakom veku,sú pohybovo zdatnejšie a otužilejšie.

 

Kurzy sú určené pre deti vo veku od 4 mesiacov do 3 rokov! Plávame vždy 2 krát týždenne. Jeden kurz trvá 4 týždne, teda 8 lekcií tvorí jeden kurz. V prípade dostatočného záujmu, kurzy otvárame priebežne za sebou každé 4 týždne v priebehu celého roka. Hodina plávania pozostáva z troch častí plávania, saunovania, masáže. Každý rodič vstupuje do bazénu spolu so svojim dieťaťom. Všetky pohybové cvičenia sú predkladané hravou formou, prostredníctvom pesničiek a riekaniek.

 

Na kurz plávania je možné sa prihlásiť formou SMS správy alebo e-mailom, kde je potrebné uviesť meno dieťaťa, dátum narodenia dieťaťa, meno matky a telefonický kontakt na Vás. Pred začiatkom kurzu sa Vám následne ohlásime obvykle formou SMS správy s informáciou o dátume a čase konania prvej hodiny. Nami oznámený čas stanovuje začiatok hodiny v bazéne. Je potrebné prísť v dostatočnom predstihu, aby ste sa mohli na začiatok hodiny pripraviť.

 

Dĺžka pobytu v bazéne záleží od teploty vody, veku dieťaťa, fyzickej zdatnosti a otužilosti dieťaťa. Obvykle po dvoch týždňoch pravidelného tréningu všetky deti dosahujú dĺžku pobytu v bazéne primeranú svojmu veku. Po dlhšej prestávke v plávaní treba začať v otužovaní opäť od začiatku a postupne predlžovať čas pobytu v bazéne.

Celý pobyt u nás vrátane presunov, sprchovania a prezliekania trvá 1,5 až 2 hodiny. Dĺžka pobytu v priestoroch aqua baby clubu je stanovená na 2 hodiny. Dlhší pobyt môže byť prevádzkovateľom objektu spoplatnený.

Začiatočnícku skupinu obvykle tvoria 3 až 6 detí s rodičmi. Pokročilé skupiny plavcov tvoria 4 až 8 detí s rodičmi. Maximálna veľkosť skupiny je daná aj veľkosťou bazéna a obslužných priestorov.

 

Rodičia majú možnosť adaptačnej návštevy, kde môžu vidieť ako lekcia „plávania” prebieha. Adaptačná návšteva je návšteva bez pobytu vo vode v čase výcviku ostatných detí. Po dohode s inštruktorom je možná skúšobná hodina v bazéne. Ak je taká požiadavka a my máme možnosť, k novorodeniatkam prídeme odplávať prvú hodinu domov.

 

Naše strediská sa nachádzajú v Bratislave, Stupave, Piešťanoch a Dunajskej Strede.

Dunajská Streda – Welness centrum Hotel Therma (Priemyselná 624/4, 92901) http://www.therma.sk/

Stupava – Welness centrum Hotel SportPark Stupava (Nová 1598/64, 90031) http://www.sportpark.sk/

Piešťany – Pension Hellene (Hlboká 98, 92101) http://www.hellene.sk/

Bratislava – Fitness Holiday Inn (Bajkalská 25A, 82101 Ružinov) http://www.fitnessholiday-inn.sk/

 

Cenník plávania

Zdroj: www.detskeplavanie.sk