Detské jasle Tulipán

Adresa Markovičova 44, Trnava Email info@jasletulipan.sk Telefón +421949140014 Web www.jasletulipan.sk

Detské jasle Tulipán, na Markovičovej 44 v Trnave, vznikli ako súkromné zariadenie, ktoré majú dopĺňať rodinnú výchovu počas zamestnania rodičov detí. Detské jasle Tulipán sú prevádzkované priamo majiteľmi nehnuteľnosti. Majitelia vsadili na kvalitný a skúsený personál. O detičky sa starajú zdravotné sestričky a vychovávateľky s niekoľkoročnými skúsenosťami. V herni sú okrem veľkého možstva hračiek umiestnené aj malé stoly so stoličkami, kde deti maľujú, modelujú, hrajú spoločenské hry prípadne sa venujú rozumovým aktivitám.

Jasle sú rozdelené na dve skupiny, Skupina 1: deti od 1 do 3 rokov.

Skupina 2: deti od 6 do 12 mesiacov.

Keďže naše opatrovateľky a pedagogický personál sú srdcom jasličiek, vsadili sme na skúsenosť, odbornosť a vzťah k deťom. Momentálne sa o detičky starajú v priebehu dňa len detské zdravotné sestričky. Myslíme si, že zdravotnícke vzdelanie a skúsenosti, sú pre detičky v tomto veku potrebné, kedže nie sú samostatné, vyžadujú neustálu starostlivosť, pozornosť a mnoho z nich nosí ešte plienky. Veková skladba personálu je pestrá, sestričky sú v strednom veku, pedagogickí pracovníci zas mladší. Jazykovú prípravu má na starosť profesionálna prekladateľka a pedagogička z jazykovej školy, s vysokoškolským vzdelaním z odboru prekladateľstvo, tlmočníctvo.

 

Celodenná starostlivosť so stravou – 330 Eur/mesiac, Poldenná starostlivosť so stravou – 210 Eur/mesiac/4 hodiny denne,
Nepravidelná starostlivosť – 23 Eur/ 1 deň so stravou týka sa celodennej starostlivosti len počas niektorých dní v týždni, Hodinová starostlivosť počas pracovných dní a riadnej prevádzkovej doby (od 7.00 do 17.00 hod.) 5 Eur prvá hodina, 3 Eur každá ďaľšia začatá hodina, stravné 2,50 Eur splatné na mieste pri preberaní dieťaťa.


Na množstvo Vašich otázok sú pripravení odpovedať majitelia jasličiek spolu so sestričkami. Súčasťou úvodného stretnutia je aj prehliadka celého areálu jasličiek spolu s informáciou o kompletnom režime a vyplnení potrebných formulárov.

 

Zdroj: MŠ Tulipán

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.jasletulipan.sk