Detské ihrisko – Trenčín

Adresa Trenčín - Belá, Trenčín Email obchod@detskeherne.sk Telefón 0905671158 Web www.detskeherne.sk

Ihriská pre deti od 0-12 rokov v OC Laugaricio. Kvalita a bezpečnosť: značka MICH™ spája kvalitné materiály a najvyššie výrobné štandardy pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti. Samozrejmosť sú certifikáty CE, ISO, TUV, TUV Rheinland, EN 1176.

Naša spoločnosť je hlavným dodávateľom interiérových ihrísk – vnútorných detských ihrísk pre prevádzkovateľov detských kaviarní, cukrární, detských herní a iných prevádzok zameraných na poskytovanie služieb pre rodiny s deťmi. Viac ako 3 roky pôsobíme na SR a ČR trhu, kde dodávame detské ihriská značky MICH, ktoré sú efektívnym riešením či už pre začínajúce prevádzky a kaviarne, alebo aj pre veľké rastúce detské centrá zábavy.

Poskytujeme širokú škálu služieb – od 3D dizajnovania detských ihrísk, cez konzultácie a plánovanie, až po samotnú zákazkovú výrobu a dodávku detských ihrísk a ich servisovanie a dodávanie náhradných dielov.Detské ihriská MICH – to je hlavne certifikovaná značka detských vnútorných aj vonkajších ihrísk, ktoré svojou kvalitou a dizajnom uspokoja väčšinu odberateľov. Veľkou výhodou je takisto rýchla návratnosť investície a férové ceny.

Naše vzorové detské ihriská môžete navštíviť v OC Laugaricio, Trenčín:

1. Ihirsko GLACCIO 5*5*4,20m: na prízemí v OC LAUGARICIO, pri SLSP

2. Ihrisko + molitanové zostavy – 1.poschodie v OC LAUGARICIO, predajňa S Deťmi

Zdroj: www.detskeherne.sk