Detské centrum RETRO Kids | Bratislava

Adresa Nevädzová 6, 82101 Bratislava II. - Ružinov Email info@retrokids.sk Telefón 0917 700 200 Web www.retrokids.sk

RETRO Kids je detské centrum navrhnuté a vytvorené špeciálne pre Vaše deti. Na ploche viac ako 500 m2 je pre Vás pripravených množstvo atrakcií. Retro Kids Vám tiež ponúka aj vzdelávacie-tvorivé-športové aktivity.

RETRO Kids otvorilo svoje krásne nové priestory dňa 21.05.2011! Príďte sa  zabaviť s Vašimi ratolesťami. O bezpečnosť a program Vašich detí sa postarajú profesionálne opatrovateľky z agentúry BabyNanny.

 

RETRO Kids je detské centrum navrhnuté a vytvorené špeciálne pre Vaše deti. Na ploche viac ako 500 m2 je pre Vás pripravených množstvo atrakcií (trampolíny, automobilové preteky, bazén plný guličiek, drevený historický hrad, kútik s bábikami, kútik so stavebnicami, legom, autíčkami, šmyklavky, preliezky, detské „kino“, indiánske stany a mnoho ďaľších). Retro Kids Vám tiež ponúka aj vzdelávacie-tvorivé-športové aktivity, ktoré podporujú všestranný rozvoj Vášho dieťatka vo forme tvorivých dielní, hravej detskej angličtiny, detských divadielok a predstavení, hudobnej či tanečnej výchovy. Je to priestor určený predovšetkým pre Vaše deti a ich záujmové aktivity. Stráviť tu môžete nielen Vaše bežné dni, ale aj tie špeciálne. Narodeniny, meniny alebo iný výnimočný deň Vášho dieťatka prídťe osláviť do RETRO Kids. RETRO Kids Vám ponúka taktiež možnosť oddychu v príjemnej kaviarničke, kde si pochutnáte spolu s Vašimi ratolesťami na rôznych drobných pochúťkach.

 

Cenník a otváracie hodiny

Jednorazový vstup: dieťa 2,80 Eur, rodič 1,00 Eur

 

Pondelok – Piatok    9:00 – 12:00 vstup na 3 hodiny – 2,80 Eur
Pondelok – Piatok    12:00 – 19:00 vstup na hodinu – 2,80 Eur
Sobota – Nedeľa 9:00 – 19:00 vstup na hodinu – 2,80 Eur
Sviatok 9:00 – 19:00 vstup na hodinu – 2,80 Eur

 

Uplatnite si zľavy pri kúpe permanentiek RETRO Kids:

  1. Permanentka(dieťa) 11 vstupová – cena 28 Eur
  2. Permanentka(rodič) 11 vstupová – cena 10 Eur
  3. Permanentka(dieťa) 23 vstupová – cena 56 Eur
  4. Permanentka(rodič) 23 vstupová – cena 20 Eur
    Pri opakovanej kúpe permanentky Vaše dieťa dostanete darček!

 

Darčekové poukážky
Darujte Vášmu dieťatku, vnúčatku, krsniatku, známemu to, po čom najviac túži. Darujte mu zážitok! Darujte mu darčekovú poukážku do RETRO Kids. Vyberte si darčekovú poukážku v hodnote 14 €/ 28 €/ 56 €. Poukážka sa môže použiť na kúpu permanentky, na zabezpečenie oslavy, iné. Verte, že spokojnosť bude na oboch stranách. Zážitok obdarovaného dieťaťa sa tak stane aj Vašim zážitkom! (Permanentky, darčekové poukážky sú platné 1 rok)

 

Pre koho je RETRO Kids určené?
RETRO Kids je určené predovšetkým pre deti, rodinky s deťmi. Pre tých, ktorí sa chcú zabaviť spolu so svojim dieťatkom a zažiť príjemné spoločné chvíle. Ale aj pre tých, ktorí si potrebujú „odskočiť“ na stretnutie, kávu, do fitness, na nákup (toto všetko Vám polyfunkčný objekt RETRO ponúka), ale nechcú deťom uberať ich voľný čas. Keďže  RETRO Kids vo svojich priestoroch poskytuje profesionálne opatrovateľské služby – certifikovaných zamestnancov, s kľudom môžete dieťatko na potrebný čas zveriť do ich starostlivosti a neskôr si ho s úsmevom vyzdvihnúť.

 

Kde sa RETRO Kids nachádza?
RETRO Kids je novootvorené detské centrum, ktoré sa nachádza v polyfunkčnom objekte RETRO na Nevädzovej ulici č. 6 ulici v mestskej časti Ružinov v Bratislave. Nájdete ho na treťom poschodí, vchod z Nevädzovej ulice.

 

Aké sú podmienky pre vstup?
Dieťa do troch rokov sa v priestoroch detského centra RETRO Kids môže pohybovať len v sprievode rodiča alebo inej dospelej osoby.
Dieťa od troch rokov môže byť umiestnené v detskom centre RETRO Kids aj samé na čas nevyhnutný. Rodič alebo iná dospelá osoba zodpovedná za dieťa, dieťa zverí do opatery kvalifikovaných certifikovaných pracovníkov RETRO Kids.

 

Čo všetko RETRO Kids ponúka?
RETRO Kids Vám ponúka spoločné aktivity s Vašim dieťatkom, možnosť stráviť príjemné chvíle plné pohody a zábavy v príjemnom prostredí detského centra. Všetky atrakcie a aktivity boli vytvorené a navrhnuté s dôrazom na bezpečnosť Vašich detí. V ponuke nájdete okrem bežných možností strávenia zábavy aj aktivity zamerané na „vzdelávanie“.
Okrem rôznych typov atrakcií a vzdelávacích aktivít RETRO Kids ponúka aj kaviarničku, kde si môžete s Vašim dieťatkom oddýchnuť. V ponuke nájdete minerálne vody, džúsy, drobné občerstvenie a iné.
Hygienické zariadenia RETRO Kids sú navrhnuté pre detského klienta (výškovo), v ponuke je aj (krízový) sprchový kút.

 

RETRO Kids Vám ponúka aktivity vo forme:
– zábava, tvorivé aktivity, športové aktivity
– vzdelávacie aktivity – hravá detská angličtina, výuka v štýle Montessori

 

Dá sa pri priestoroch RETRO Kids zaparkovať?
RETRO Kids je súčasťou polyfunkčného objektu RETRO, ktorý Vám ponúka možnosť parkovania vo svojich priestoroch v podzemných parkovacích priestoroch ako aj na vonkajších parkovacích státiach. Prvé 3 hodiny sú v parkovacom dome RETRO zdarma.

 

Dá sa tu zorganizovať oslava (napríklad narodeninová, meninová, iná)?
Možnosť dohodnutia si termínu na zajednanie si oslavy je osobne práve v priestoroch RETRO Kids alebo emailom na info@retrokids.sk, telefonicky tel: 0917 700 200. Premyslite si, o akú oslavu máte záujem a vyjdú Vám v ústrety!

 

Ako je to v RETRO Kids s občerstvením?
V RETRO Kids nájdete príjemnú kaviarničku, kde nájdete drobné občerstvenie pre Vás a Vaše dieťatko. Ponúkajú Vám pitný režim (minerálne vody, džúsy), občerstvenie.

 

Poskytuje RETRO Kids stravu aj pre najmenších?
V RETRO Kids nájdete občerstvenie vhodné aj pre najmenších.

 

Nachádzajú sa v RETRO Kids cerfitikované hračky/atrakcie?
V RETRO Kids nájdete certifikované atrakcie špeciálne vhodné pre deti a ich zábavu.

 

Dá sa do RETRO Kids prísť aj s kočíkom a niekde ho tam „uskladniť“?
RETRO Kids je detské centrum vhodné aj pre najmenších členov Vašej rodinky. Kočíky si môžete „uskladniť“ vo vstupných priestoroch pri detských odkladacích skrinkách. Pre bezbariérový vstup do RETRO Kids s kočíkom si pozrite mapku.

 

Poskytuje RETRO Kids aj detské stoličky na jedenie, prebaľovacie pultíky a pod?
RETRO Kids je detské centrum určené špeciálne pre deti, preto poskytuje aj detské stoličky, prebaľovacie pultíky.

 

Poskytuje RETRO Kids vo svojej kaviarničke aj WIFI?
V RETRO Kids Vám poskytujeme WIFI zdarma.

 

Prevádzkový poriadok nájdete tu.

Zdroj: www.retrokids.sk