Detské centrum Ihrisko

Adresa Halašova 25/A, Bratislava - Nové Mesto Email ihrisko.herna@gmail.com Telefón 0911150660 Web dcihrisko.sk

Detské centrum Ihrisko s paletou kurzov a aktivít pre deti a ich maminky Vás čaká neďaleko Polusu.

Pôsobíme od roku 2010 ako Detské centrum spojené spolu s materským centrom na Halašovej 25/a (budova bývalej materskej škôlky) v Bratislave – Nové Mesto.

 

DC Ihrisko, je už viac ako rok otvorené pondelok – piatok práve pre Vás od 9.00 do 13.00, od 16.00 do 18.00 a v stredu sme až do 19.00. V prípade potreby opatrovania dieťaťa/detí je možná dohoda aj inak. Fungujeme ako voľnočasové centrum (herňa) s kapacitou cca 30 detí.

 

VSTUPNÉ: 1,40 Eur /dieťa do 3 rokov                    OPATROVANIE: 1. hod. – 5 Eur

1,90 Eur /dieťa nad 3 roky                                          každá ďalšia – 3 Eur /hodina

 

 

Interiér je plne vybavený a v prevádzke!!! V 2 herniach sa nachádza množstvo guličiek, bludisko, domček, hojdačky, šmýkačky, kuchynky, knižky… hračky všeho druhu. Občerstvenie (džúsy, cukrovinky, káva, čaj, kakao, ovocie, ovocné výživy) pre malých aj veľkých sa podáva v miestnosti s recepciou ( 3 stolíky so stoličkami aj sedačky pre najmenších). Pred jedením, : „člipky, člapky, umyjeme obe labky,“ umyvárka (detské toalety a samostatné WC pre dospelých + 3 umývadlá). Samozrejmosťou ostáva, že do centra sa berú aj prezuvky.

 

Na webovej stránke nájdete veci podstatné o fungovaní detského centra, a hlavne čo sa v DC Ihrisko deje. Bežia tu rôzne kurzy, akcie ako napr. Karneval, Mikuláš, Pyžamová párty, Halloween párty, detské oslavy a čo si mamičky najviac pochvalujú je nonstop Burza. Nájdete tu vecičky jemne nosené, ale aj úplne nové a z každého trochu. Treba sa prísť pozrieť :o)).

 

Aktivity do zlého počasia aj na rozvoj osobnosti Vašich, či našich detičiek aj mamičiek sa tvorili dlhý čas. Dnes na Vás čaká Žabiak Bob (Angličtina od 2 rokov), Žabiatka (cvičenie pre mamičky s deťmi), Cvičenie MAMA FIT a MAMA DANCE (aby sme boli stále súce na vydaj:o))))) a JOGA rozneho druhu. Dielničky (tvorba rôznych doplnkov) sú nie len pre deti, ale aj pre maminy vhodným spôsobom ako nabrať druhý dych.

 

Viac info na: www.dcihrisko.sk

Zdroj: dcihrisko.sk