Delfín aqua baby club

Adresa Čerešňová ul.č.36, 917 Trnava Email info@plavaniedelfin.sk Telefón 0908 798 747 Web www.plavaniedelfin.sk

Absolvujte s nami kurzy plávania pre deti od 5 mesiacov do 6 rokov. Hlavne u menších detí sa nejedná o nácvik skutočných plaveckých štýlov, ide o hru rodičov a detí vo vode, deti sa učia mať vodu radi prostredníctvom hier, pesničiek a riekaniek.

Milé mamičky!

Srdečne Vás pozývame do nášho novootvoreného klubu plávania pre detičky – Delfín.

Neviete čo s voľným časom? Chcete urobiť niečo prospešné pre seba a svoje dieťatko a popri materskej dovolenke spoznať nových ľudí?

Absolvujte s nami kurzy plávania pre deti od 5 mesiacov do 6 rokov. Hlavne u menších detí sa nejedná o nácvik skutočných plaveckých štýlov, ide o hru rodičov a detí vo vode, deti sa učia mať vodu radi prostredníctvom hier, pesničiek a riekaniek. Učia sa splývať na brušku, ležať na chrbátiku, skákať do vody, potápať sa, loviť predmety a orientovať sa pod vodou. Už 8 mesačné dieťatko sa vďaka nácviku správnych techník dokáže samo zachrániť po nešťastnom páde do vody!

Okrem radosti z príjemne stráveného času  a spoločného šantenia vo vode prináša kurz plávania aj  ďalšie bonusy pre fyzický a psychický rozvoj Vášho dieťatka.

 

Čo prináša plávanie Vašim deťom?

Okrem radosti z príjemne stráveného času a spoločného šantenia vo vode prináša kurz plávania aj ďalšie bonusy pre fyzický a psychický rozvoj Vášho dieťatka:

  • zlepšenie koordinácie pohybov a posilnenie svalstva,  ktoré deti bežne nezapájajú
  • adaptácia na nové prostredie
  • otužovanie organizmu a posilňovanie imunity
  • priaznivý vplyv  na reč, rozumový vývoj,  pamäť a jemnú motoriku
  • upevňovanie hygienických návykov
  • zlepšenie dýchania, črevnej peristaltiky
  • zlepšenie chuti do jedla, lepší spánok, deti sú pokojnejšie
  • prehlbovanie vzťahu medzi rodičom a dieťaťom
  • u starších detí základy plaveckých štýlov

 

Kurzy prebiehajú v novovybudovaných priestoroch klubu Delfín s bazénom so slanou vodou.

Koncentrácia soli v nej je podobná ľudskej slze. Vďaka nej Vaše detičky nebudú mať po ponáraní červené očká a nebudete cítiť chlórový zápach. Klub je určený len pre detičky a ich rodičov, využívame najmodernejšiu bazénovú technológiu, pričom sa dbá na hygienické zásady bezpečné aj pre najmenšie bábätká. Teplota vody v bazéne je príjemných 33 stupňov. Po každej lekcii v bazéne nasleduje relaxačná fáza v našej wellness časti.  Deti sa prehrejú v saune a za príjemnej relaxačnej hudby, aróma terapie a kolorterapie (teda liečba voňavými esenciami a farebným svetlom) sa sami naučíte masírovať svoje dieťatko a zažijete tak neopakovateľné chvíle.
Máte už väčšie deti (do 10 rokov) alebo nemáte čas na pravidelné kurzy? Využite ponuku voľnej hodiny plávania bez inštruktora a užite si pohodu v bazéne či saune.

 

Neváhajte a rýchlo sa staňte členom klubu Delfín! Počet miest je obmedzený, nepremeškajte príležitosť prísť k nám medzi prvými. Samozrejmosťou sú aj nezabudnuteľné fotografie Vášho usmiateho dieťatka pod vodou, ktoré od nás dostanete pri každom ukončení kurzu.

 

Priebeh lekcie v DELFÍN aqua baby clube

Na kurz prichádzate 10 až 15 minút pred začiatkom lekcie.
Lekciu vedie kvalifikovaná inštruktorka. Trvá v rozmedzí 30 až 45 minút – podľa veku  a schopností dieťaťa.
Po lekcii nasleduje relaxačná časť vo wellness, kde absolvujete pobyt vo fínskej alebo parnej saune s teplotou nadstavenou na detský režim, teda okolo 40 – 50 stupňov.
Potom sa opäť presuniete do prezliekarne, alebo sa ešte zdržíte v našej herni.

Toto všetko bude prebiehať v príjemnej a uvoľnenej atmosfére, aby ste sa k nám radi vracali a tešili sa na každú lekciu.

 

Ceny vstupov Cena kurzu: 99 €/ 8 lekcií
Jednorázový vstup: 5 €/ osoba

 

Zdroj: www.plavaniedelfin.sk