DC Zvonček

Adresa Monarská alej 56, Chorvátsky Grob Email dczvoncek@dczvoncek Telefón 0948098056 Web www.dczvoncek.sk

DC Zvonček je súkromné opatrovateľské zariadenie (jasle) pre deti. Toto minizariadenie funguje v Chorvátskom Grobe-Čierna Voda.

DC Zvonček je súkromné opatrovateľské zariadenie (jasle) pre deti. Toto minizariadenie funguje v Chorvátskom Grobe-Čierna Voda.

Poskytujeme

  • celodennú starostlivosť pre deti denne od 7.00 do 17.30 hod.
  • Prijímame deti od 1 do 3 rokov.

Nachádzame sa v samostatne stojacom RD s uzavretým dvorom, pieskoviskom, hojdačkami, trampolínou a detským bazénom. Deti majú k dispozícii herňu, kde je veľa hračiek, modelujú, kreslia a skladajú skladačky primerané veku. Spálňa a jedáleň sú osobitné miestnosti. Máme vlastnú domácu kuchyňu, ktorá je pestrá, vyvážená a primeraná, pripravovaná pre deti podľa veku a požiadaviek rodičov. Varíme aj bezlepkovú a bezlaktózovú stravu.

Tri krát do týždňa sme zaviedli výuku angličtiny hravou formou primeranou veku detí. Učíme deti maľovať, modelovať, denne cvičíme, spievame, čítame si rozprávky. Deti učíme správaniu sa k svojim kamarátom, slušnosti a samostatnosti pri stolovaní. V našom minikolektíve sa venujeme deťom individuálne a tým eliminujeme negatívne dôsledky zaradenia detí už v rannom veku do veľkých kolektívov (hlavne chorobnosť).

Každý rok od nás odchádzajú deti, ktoré sú pripravené tak, že nemajú problém zaradiť sa do „veľkej škôlky“ a zvládnuť aj začlenenie do väčšieho kolektívu detí.

Zdroj: www.dczvoncek.sk