DARSHANA YOGA STUDIO

Adresa Štetinova 1 (Palisády), 81106 Bratislava Email info@dys.sk Telefón +421 905 294 117 Web www.dys.sk

DARSHANA YOGA STUDIO vzniklo 01.07.2010 a bolo vytvorené s láskou a nádejou, že u nás nájdete aktívny relax. V našom štúdiu nájdete cvičenia pre dospelých, detičky od 2 rokov, ale aj pre tehotné mamičky. Myslíme aj na študentov a máme pre nich zvýhodnený vstup.

DARSHANA YOGA STUDIO vzniklo 01.07.2010 a bolo vytvorené s láskou a nádejou, že u nás nájdete aktívny relax. V našom štúdiu nájdete cvičenia pre dospelých, detičky od 2 rokov, ale aj pre tehotné mamičky. Myslíme aj na študentov a máme pre nich zvýhodnený vstup. Nechceme pôsobiť komerčne. Chceme, aby ste sa u nás cítili pohodlne ako doma a to i v ohľade na osobný priestor. Uprednostňujeme stabilných cvičencov a preto sme pre nich vytvorili zvýhodnenú mesačnú permanentku. Na cvičenia si so sebou nemusíte nosiť jogamatky a deky, lebo tie Vám požičiame. Stačí Vám len pohodlné oblečenie, osuška na karimatku! a chuť zacvičiť si 🙂

 

Na lekcie jogy sa nemusíte nahlasovať vopred. Nie sú robené formou kurzu ( s výnimkou Gravid jogy pre tehotné ).

 

 

Detský balet v Darshana Yoga Studiu (DYS) navštevujú deti vo veku od 2 do 10 rokov. Cieľom hodín je tanečná príprava, správne držanie tela, poznanie základných tanečných (klasických, ľudových a ďalších) pojmov, rytmika, zväčšovanie rozsahu pohybu, strečing, základné gymnastické prvky, rozvíjanie schopností a fantázie dieťaťa.
Deti sa na balete stretávajú dvakrát do týždňa na 45 minútovej hodine klasického tanca. Hodina baletu sa člení na niekoľko častí, pozostávajúcich zo zahrievacích cvičení, rozcvičky, naučenie sa nového učiva – tanečných, gymnastických prvkov, práca na malých tanečných choreografiách, pohybové hry, strečing. Každá hodina je niečím doplnená a zameraná na určitú problematiku.
Pri tréningu sa vyhýbame neprirodzeným polohám nôh a chodidiel, ktoré sú súčasťou výučby baletu. Snažíme sa vychádzať z daností každého dieťaťa, pričom mierne zväčšujeme ich pohybový rozsah pomocou strečingu. Ďalej venujeme nemalú pozornosť rozvoju koordinácie pohybu samotného, koordinácie zraku – tela a vnímaniu hĺbky priestoru.
Každá hodina baletu je pre Vás otvorená, môžete sa pozerať čo robíme a ako pracujeme.

Vhodné pre deti do 10 rokov.

Čas konania:
PONDELOK a STREDA: 16:30 – 17:10. Predprípravka ( 2 – 3r. ) a Prípravka ( 3,5- 6r. )
Hodiny v slovenskom a anglickom jazyku
UTOROK a ŠTVRTOK: 16:30 – 17:15. 1. baletná trieda ( 6,5 – 10r.)
Hodiny v slovenskom jazyku.
Miesto konania: Darshana Yoga Studio, Štetinova 1 (Palisády), 811 06 Bratislava

 

 

Zdroj: DARSHANA YOGA STUDIO

Zdroj: www.dys.sk