Cvičenie Babyfun Fit v angličtine | Bratislava

Adresa Staromlynská 55, 82106 Bratislava Email info@babyfun.sk Telefón +421 903 622 666 Web www.babyfun.sk

BABYFUN FIT v ANGLIČTINE – cvičenie pre bábätká a detičky s mamičkami od 3 mesiacov do 3 rokov.
Príďte si zacvičiť s Vašim dieťatkom a prežiť príjemný čas v kruhu jeho rovesníkov.

BABYFUN FIT – cvičenie pre bábätká a detičky s mamičkami od 3 mesiacov do 3 rokov v ANGLIČTINE

Príďte si zacvičiť s Vašim dieťatkom a prežiť príjemné predpoludnie v kruhu jeho rovesníkov. Počas kurzu v trvaní 8 lekcií spoznáte anglické pesničky, zacvičíme si na fitloptách, spoločne si zatancujeme, zahráme sa na hudobných nástrojoch, najmenší si užijú babymasáž a veľa ďalších aktivít počas cvičenia Babyfun fit v angličtine. Okrem toho si aj vy rodičia zopakujete angličtinu alebo sa naučíte spolu s deťmi zopár anglických pesničiek a nových hier, ktoré budú Vaše deti milovať.

Kurz pre bábätká od 3 mesiacov do 12 mesiacov

– cvičenie zamerané na motorický vývin dieťatka, posilnenie svalového aparátu, citové zbližovanie s mamičkou, socializáciu. Kurz je v anglickom jazyku.

Kurz pre detičky od 1 roka do 3 rokov

– cvičenie zamerané na pohybové a hudobné aktivity v anglickom jazyku. Deti sú zadeľované do maximálne 8 členných skupín v rovnakej vekovej kategórii.

 

Hľadáte možnosť, ako pomôcť svojmu dieťaťu spoznať, oboznámiť sa a zdokonaliť sa v angličtine a popri tom si aj zatancovať, pobaviť sa a prežiť skvelý čas?

Kurzy Babyfun fit ponúkajú to pravé pre vaše ratolesti – spájajú príjemné s užitočným.

Deti spoznávajú rôzne milé detské anglické pesničky, hry a básničky v angličtine, vyjadrujú radosť pohybom, hrou na hudobný nástroj, či spoločnou hrou. Dieťa má priestor prejaviť sa a lektorka ho opakovaním po nej vedie ku komunikácii v anglickom jazyku.

Kurz zahŕňa 8 lekcií v trvaní 60 minút, pričom 45 minút je aktívna práca lektora s deťmi spolu s mamičkami (precvičenie celého tela, fit lopty, tanec, počúvanie a spievanie anglických piesní, oboznamovanie sa s hudobnými nstrojmi, používanie zdravotných masážnych pomôcok), zvyšných 15 minút je určených na socializáciu a zbližovanie detičiek.

 

BABYFUN FIT má v ponuke i nasledovné nové kurzy:

 

KIDDIE´S ENGLISH – angličtina pre detičky s mamičkami zábavnou hravou formou – hry, riekanky, tančeky, pesničky v anglickom jazyku. Ponúknite Vášmu dieťatku prirodzené oboznamovanie sa s angličtinou už odmalička.

Kurz je určený pre deti od cca 2 rokov do predškolského veku.

Je potrebné, aby dieťatko už komunikovalo, záleží však na Vašom pocite, kurz môže navštevovať aj mladšie dieťa.

 

MUMMY´S ENGLISH – Mamičky, potrebujete si oživiť, „oprášiť“ angličtinu, neupadnúť do materského stereotypu alebo si len tak pokecať v angličtine? Ponúkame Vám novinku, a to angličtinu pre mamičky s deťmi. Prineste si so sebou dieťatko, ktoré sa na kurze s Vami spoločne zahrá, a tak plnohodnotne spoločne strávite čas. Naša vynikajúca lektorka sa zameria na Vás a samozrejme aj úžasne zabaví Vaše dieťatko J.

 

KURZ ŠIKOVNÍČEK – výtvarná výchova, pracovná výchova, tvorivá dielnička pre najmenších – príďte si k nám s Vašim dieťatkom vytvoriť malé/veľké umelecké dielo J. Na kurze si precvičíme rúčky, zahráme sa a spoločne s mamičkami spoznáme prácu s farbami, štetcami, lepidlom, odtláčanie, modelovanie, kreslenie a veľa ďalších techník pre najmenších pod vedením odbornej lektorky. Vyrobené umelecké dielko si spoločne vystavíme a samozrejme si ho dieťatko môže zobrať aj so sebou domov. Na konci lekcie sa detičky môžu spoločne zahrať s našimi hračkami a mamičky spríjemniť chvíľku dobrou kávičkou.

Kurz je určený pre detičky od cca 18 mesiacov do predškolského veku.

 

BODY FORMING pre mamičky s deťmi – potrebujete si spevniť postavu, zacvičiť si a nemáte kde nechať dieťatko? Nám dieťatko pri cvičení nevadí J. Príďte si k nám spoločne s dieťatkom zacvičiť, zabaviť sa, upraviť postavu a odstrániť popôrodné kilečká :-). Do lekcie vložíme aj detské zábavné prvky, aby sme zaujali aj Vaše dieťatko, ktoré si zacvičí spoločne s mamičkou. Prípadne môžeme dieťatko použiť namiesto záťaže. Počas cvičenia sa môže dieťatko hrať aj s našimi hračkami.

 

BODY FORMING zameraný na problémové partieak potrebujete spevniť brucho, zadok, stehná, boky a chrbát, tak neváhajte a zacvičte si v malej komornej skupinke. S lektorkou body forming-u a fitballu s 12 ročnou praxou zažijete prijemnú hodinu zameranú len na Vás. Zacvičíme si, upravíme problémové partie a hlavne sa odreagujeme od dennodenných povinností J.

 

REHABILITAČNÉ CVIČENIE zamerané na CHRBTICU – Asi každá z nás pozná čo je to občasná bolesť unavenej chrbtice s pravidelného zdvíhania dieťatka. Ponúkame cvičenie na odstránenie bolesti v chrbtici v malej skupinke pod vedením odborne vzdelanej zdravotnej rehabilitačnej lektorky. Samozrejme, cvičenie nie je určené len pre maminky, ale privítame aj Vaše kamarátky, oteckov, babinky, dedkov. Je možné dohodnúť si aj individuálnu hodinu.

Prečo umožniť deťom stretnutie s anglickým jazykom už v tomto veku?

Určite sa každý z Vás stretol s možnosťou výučby anglického jazyka pre batoľatá a máte plno otázok, ako to môže vôbec v tých malých hlavičkách fungovať? Odpoveď je veľmi jednoduchá .

Každé dieťa je citlivé na zvuky a veci okolo seba. Vníma svet veľmi intenzívne, zaznamenáva obrazy, nové slová, zvuky a ukladá si ich do hlavičky.

A zrazu, keď príde čas na prvé slová, čudujete sa, odkiaľ ich pozná. Takto to funguje s akýmkoľvek jazykom, s ktorým sa Vaša ratolesť stretáva. Preto Vám ponúkame jedinečnú možnosť dovoliť Vášmu bábätku stretnúť sa popri cvičeniach hravou a zábavnou formou s angličtinou.

 

Ako to funguje?

Cvičenia sú popretkávané jednoduchými veselými pesničkami a riekankami v anglickom jazyku, ktoré si rodič spieva s dieťatkom.

Inštrukcie a vysvetlenia k cvikom sú v slovenskom jazyku.

 

Neviete po anglicky?

To vôbec nevadí. Pre každého rodiča s bábätkom je pripravený text anglickej piesne alebo básne aj s prekladom. Pesničky sú jednoduché, milé a pri napodobňovaní a tancovaní sa prirodzene učíte aj vy spoločne s dieťatkom J. Takže aj Vy sa môžete vzdelávať spolu so svojím dieťatkom zábavnou a hravou formou.

 

U nás si môžete pre svoje dieťatko ohriať jedlo v mikrovlnke a aj ho pohodlne nakŕmiť v detskej stoličke. Samozrejmosťou sú prebaľovacie podložky a nočník na toalete. Mamičky s radosťou ponúkneme minerálkou, kávičou alebo čajom zdarma a dieťatko potešíme piškótkou alebo inou maškrtou.

 

Cenník

Zdroj: www.babyfun.sk