ChicoCaffe v Topoľčanoch

Adresa Škultétyho 4720 Topoľčany, Topoľčany Email chicocaffe@chicocaffe.sk Telefón +421948080155 Web www.chicocaffe.sk

Milí návštevníci, Chico Caffe je útulná nefajčiarska kaviarnička, v ktorej sa do sýtosti zahrajú Vaše deti a taktiež poskytuje príjemné posedenie pre Vás.

Milí návštevníci, Chico Caffe je útulná nefajčiarska kaviarnička, v ktorej sa do sýtosti zahrajú Vaše deti a taktiež poskytuje príjemné posedenie pre Vás. Detské interiérové ihrisko má kapacitu 20 detí a je rozdelené na dve časti.

Jedna je oddychová časť, tu si môžu deti pozrieť rozprávky a kresliť. V druhej časti sa môžu vyblázniť v guličkovom bazéne, taktiež sú tu šmýkačky, hojdačky, molitanový hrad, kuchynka, domček, autíčkové odrážadlá a ďalšie zaujímavosti pre Vaše detičky.

Taktiež sme nezabudli ani na prebaľovací pult na toaletách, nočník, detskú stoličku na kŕmenie, mikrovlnnú rúru, priestor na dojčenie Vašich ratolestí. Kaviareň nie je klimatizovaná kvôli detskej citlivosti.

Taktiež tu máme pre Vás široký sortiment nápojov, zákusky, zmrzlinové poháre.

Nezabudli sme ani na tých najmenších, pre ktorých máme pripravené rôzne výrobky a pochutiny. Mysleli sme aj na hladoškov, a tým ponúkame pizzu, ktorú nám dodáva Pizzeria Viliam.

 

Vstup do detského ihriska je 1,30 € / dieťa.
Súrodenec platí 0,70 €

Zdroj: www.chicocaffe.sk