Centrum pre deti a rodinu Bublinka (BA – DNV)

Adresa M. Marečka 12, 84108 Bratislava IV. - DNV Email info.bublinka@gmail.com Telefón 0948275570 Web www.mcbublinka.webnode.sk

Bublinka – centrum pre deti a rodinu vo svojich nových priestoroch ponúka kreatívne trávenie času pre deti od najútlejšieho veku a ich rodičov.

Bublinka – centrum pre deti a rodinu – to je pestrofarebná detská kaviareň, plná kvalitných hračiek a športových zariadení.

 

Nájdete u nás širokú ponuku kurzov pre detičky, organizujeme príležitostné akcie ako Mikuláš, Fašiangový karneval, Divadielka o pod.

 

Ponúkame Vám priestor len a len pre Vás pre organizovanie narodeninovej oslavy Vášho dieťatka! Kaviareň je  v čase narodeninových osláv uzavretá!

 

V priestoroch bublinkovej kaviarne nájdete príjemné posedenie, množstvo hračiek (nevyžadujúcich vašu nepretržitú asistenciu), útulnú čitáreň, dojčiaci kútik…

Herňa je divočina… … tu je dovolené skoro všetko, čo doma nemôžete (okrem ubližovania ostatným deťom a zámernému poškodzovaniu hračiek – len pre istotu :O), vyjašiť sa s kamarátmi, zaskákať na trampolíne, zliezť divočinou po lezeckej stene, skúsiť jazdu na odrážadlách. Nájdete tu maxi lego soft, lego duplo, detské skákadlá, hojdačku, šmýkalku, maxi stavebnice a iné lákadlá.

 

Kedy? A za koľko?

Pondelok 8:00 – 13:00  /  15:00 – 19:00  – v Divočine skákací hrad!

Utorok Bubliškôlka / 15:00 – 19:00  – opičia dráha

Streda 8:00 – 13:00  /  15:00 – 19:00  – hráme sa s Legom Duplom

Štvrtok Bubliškôlka / 15:00 – 19:00

Piatok 8:00 – 13:00   / oslavy

Sobota – Nedeľa oslavy


Dieťatko do 6 mesiacov zdarma.

Deti od 6 messiacov – 2,- Eur / hodina / vstup pre celú rodinu, pokojne i keď máte sedem deti!

Pre detičky navštevujúce kurzy v Bublinke máme zvýhodnené vstupy – 1,- Eur / hodina / celá rodina

 

 

V MC Bublinka sa dajú usporiadať aj narodeninové oslavy.

Zdroj: www.mcbublinka.webnode.sk