British International School Bratislava

Adresa Pekníkova 1954/6, 84102 Bratislava - Dúbravka Email office@bisb.sk Telefón +421 918 710 719 Web www.nordangliaeducation.com

Britská medzinárodná škola je jedinou školou v Bratislave, ktorá trvalo prináša vynikajúce akademické výsledky, poskytuje jedinečný program osobnostného rozvoja každého žiaka a najvyššiu kvalitu vzdelávania.

British International School Bratislava spolupracuje s:

Umelecká výchova s Juilliard School

Spoluprácou s Juilliard School sa zameriavame na rozvoj umeleckého cítenia u detí. Študenti objavia ikonické diela. Ich tvorivosť a zručnosti sa budú rozvíjať pod vedením špičkových umelcov a učiteľov.

STEAM s MIT

Tento praktický program otvorí vašim deťom možnosti v oblasti vedy, techniky, inžinierstva, umenia a matematiky. Študenti sa popasujú s výzvami a workshopmi pod vedením odborníkov z MIT a budú rozvíjať svoje zručnosti v spätosti so svojím budúcim povolaním.

Virtuálne fórum študentov medzinárodných škôl – Global Campus

S viac ako 60 medzinárodnými školami v organizácii Nord Anglia je svet na dosah ruky vášho dieťaťa. Naša platforma Global Campus spája mladých ľudí z rôznych krajín a kultúr a podporuje ich pri spolupráci, kreatívnosti a učení.

Spolupráca s organizáciou UNICEF

Spoluprácou s organizáciou UNICEF zoznamuje vaše dieťa s najnaliehavejšími problémami planéty. Prostredníctvom programov ako World’s Largest Lesson (Najväčšia svetová lekcia), Student Summit (Študentský summit) a Global Challenges (Globálne výzvy) ich inšpirujeme meniť svet k lepšiemu.

PREČO SI VYBRAŤ THE BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL BRATISLAVA?

Ak si zvolíte našu medzinárodnú školu v Bratislave, zvolíte si kvalitu a výnimočnosť. Sme jediná medzinárodná škola v Bratislave, ktorá neustále produkuje vynikajúce akademické výsledky a poskytuje jedinečný program komplexného osobnostného rozvoja každého žiaka.

Zdroj: www.nordangliaeducation.com