BabyClub Monali | Stará Ľubovňa

Adresa 17. novembra 22, Stará Ľubovnňa a okolie Email info@monali.sk Telefón 0907 353 621 Web www.monali.sk

Programy pre aktívne deti i rodičov v Starej Ľubovni

Ponúkame programy pre aktívne deti i rodičov v Starej Ľubovni:

 

HOPSASA a HOPSASAČIK – hudobno-pohybové cvičenia pre deti s rodičmi

pre deti od 7 týždňov do 12 mesiacov

Je zameraný na správnu manipuláciu s novorodeniatkom, polohovanie, ukladanie, nosenie, so zameraním sa na správny psychomotorický vývoj, na následnosť pohybových vzorcov od pretáčania sa po chôdzu, na cvičenie vhodné pre  matku v tomto popôrodnom období. Cvičenie prebieha v príjemnej atmosfére pomocou pesničiek, básničiek, používame rôzne pomôcky ako sú lopty, fitlopty, hrkálky, šatky a pod.

 

HOP-A-ČĽUP – plávanie s detičkami do 3 rokov

Ide predovšetkým o radostnú hru rodičov s deťmi vo vode, ktorá u detí stimuluje spontánnu pohybovú aktivitu nevyhnutnú pre ich zdravý telesný i duševný vývoj. Formou veselej hry s riekankami a pesničkami sa navyše snažíme udržať a upevniť prirodzený vzťah detí k vode a zároveň podporiť dobrý a láskyplný vzťah rodič-dieťa. Darujte svojim deťom darček na celý život …
KDE: Vyšné Ružbachy, Penzión San André I.
KEDY: 1 x týždenne v 4- alebo 8-týždňových blokoch alebo víkendové plávanie

 

Masáže dojčiat

Vhodné sú  pre všetky deti každého veku. U predčasne narodených detí, u detí narodených cisárskym rezom, u detí s postihom, u detí vyžadujúcich si stimuláciu ale aj ukľudnenie alebo deti s ďalšími špecifickými potrebami má masáž dieťatka množstvo telesných i psychických prínosov.


Baby Signs

Znaková reč pre počujúce batoľatá je jednoduchý a prirodzený spôsob ako sa dorozumieť s vaším dieťatkom ešte pred tým, ako je schopné rozprávať.

KDE: Stará Ľubovňa

KEDY: 1 x 2 hod.

AKO: Seminár pre rodičov alebo Program pre deti s rodičmi „Znakujeme so spevom a hrou“:

 

Plán podujatí na rok 2012

Cenniky

Zdroj: www.monali.sk