Babyangličtina | Banská Bystrica

Adresa Nad Plážou 31 974 01 Banská Bystrica, Banská Bystrica Email babyanglictina@gmail.com Telefón 0907 63 88 33 Web www.babyanglictina.sk

Súkromné jazykové centrum pre najmenších od 3 mesiacov

V rodinnej atmosfére sa učíme jazyky zábavnou a hlavne nenásilnou prirodzenou formou. Cieľom je, aby deti vôbec angličtinu nevnímali ako výučbu ale chodili sa k nám len hrať. Pridajte sa k nám a darujte detičkám šancu na lepšie uplatnenie sa v budúcnosti.

 

Naše jazykové centrum pre detičky od troch mesiacov je ideálnym riešením pre rodičov, ktorí chcú deti vychovávať bilingválne, ale ani jeden nie je GB alebo USA native speaker. Výučba prebieha v našom krásnom meste v Banskej Bystrici v mestskej štvrti BELVEDER. Angličtina sa u nás vyučuje  zábavno-hravou formou, spojenou s dramaticko-pohybovými prvkami.

 

Kurzy:

  1. Baby Signs ® (3-24mesiacov)
  2. Go Kids! English ® for Babies (6-18mesiacov)
  3. Go Kids! English ® for Toddlers (18-36 mesiacov)
  4. English for Children (3-4roky)
  5. English for Preschoolers (4-7 rokov)

Opatrovanie – jasličky s výučbou anglického jazyka:

Centrum BABY ponúka poldenné opatrovanie detičiek (súkromné jasličky) s výučbou anglického jazyka, pre detičky od 1 roka, úplne odstavené od kojenia. V našom BABY centre budujeme základy slušného spoločenského správania, samostatnisti, sebaobsluhu a hygienické návyky.  Samozrejmosťou je, že u detičiek podnecujeme rozvoj mysle, fantázie, správnej výslovnosti, obohacovaniu si slovnej zásoby ako v materinskom tak v cieľovom jazyku. Hlavná motivácia pre detičky je pochvala a milý láskavý prístup kvalifikovaných lektoriek. Cieľom je rodinný spôsob výchovy detí, rozvoj citovej a rozumovej osobnosti dieťaťa. O našich úspechoch hovoria mnohé referencie spokojných mamičiek a šťastných detí.


Herňa v angličtine:

Herňa prebieha v určité hodiny v týždni, kde svoje detičky prinesiete a necháte ich sa hrať v anglickom prostredí. Lektorka komunikuje výlučne v angličtine, hrá sa s detičkami a pri tom ich nepriamo učí anglickému jazyku prostredníctvom hračiek, farieb, počítania, riekaniek a mnoho iného. Cena anglickej herne po dobu 2 hodín vrátane občerstvenia je 6€.

Zdroj: www.babyanglictina.sk