Baby Panda Klub Tai Chi Centra | Bratislava

Adresa Moskovská 15, 81108 Bratislava I. - Staré Mesto Email anna@taichicentrum.sk Telefón 0908 300 599 Web www.taichicentrum.sk

Náš Baby Panda Klub ponúka rodičom s deťmi kurzy zamerané na podporu vývoja detí v rôznych oblastiach: pohybovej (mini a midi pandy, tanečná prípravka, tanečný aerobic), hudobnej (prvé krôčiky k hudbe) a výtvarnej (klub šikovných detí).

TAI CHI CENTRUM je pohybové a relaxačné centrum, ktoré má ambíciu byť miestom, kde si doplníte a rozprúdite energiu, kde sa budete dobre cítiť a kam sa budete radi vracať. Okrem starých čínskych cvičení tai chi a qi gong tu nájdete aj ďalšie kurzy: pilates – aj pre tehotné, jogu a powerjogu, fitlopty / overbally, zumba toning a ďalšie.

 

Keďže je naše Tai Chi Centrum zamerané na prinášanie pohody, harmónie a pozitívnej energie do každodenného života, myslíme aj na najmenších. Náš BABY PANDA KLUB ponúka rodičom s deťmi kurzy zamerané na podporu vývoja detí v rôznych oblastiach:

pohybovej (mini a midi pandy, tanečná prípravka, tanečný aerobic)

hudobnej (prvé krôčiky k hudbe)

výtvarnej (klub šikovných detí).

 

Deti budú postupne zbierať pečiatky, nálepky a odznačiky malých pánd a v prípade záujmu im s radosťou zorganizujeme narodeninovú party.

 

Pre mamičky s detičkami (alebo aj bez nich) máme pripravené:

– pilates pre tehotné žienky (aj pre maminy po pôrode, môžu prísť aj s bábätkami),

– gravid jogu
– kurz baby masáží

 

Všetky naše kurzy vedú certifikovaní odborníci a skúsení lektori.

Kurzy prebiehajú v trojmesačných cykloch – jesenný (september – december), zimný (január – marec), jarný (apríl – jún). Tai Chi Centrum funguje aj v lete v špeciálnom letnom režime. Do niektorých kurzov je možné prihlásiť sa aj v priebehu trimestra, pri niektorých je táto možnosť len na ich začiatku – overte si, ako je to s kurzom, ktorý ste si vybrali.

 

 

Aj počas večerných kurzov pre dospelých môžete prísť s deťmi, kým si zacvičíte, môžu sa pohrať v detskom kútiku.

 

Tešíme sa na Vás.

Zdroj: www.taichicentrum.sk