Baby club ŽABKA | Banská Bystrica

Adresa Internátna 24, Banská Bystrica Email info@babyclubzabka.sk Telefón 0904 256 099 Web babyclubzabka.sk

BABY CLUB ŽABKA, centrum pre rodiny s deťmi, plavecké jasličky

BABY CLUB ŽABKA je jediné detské centrum v okolí Banskej Bystrice a Zvolena zaoberajúce sa plávaním pre detičky od 4 mesiacov do 6 rokov.

Plávame v  detských priestoroch BABY CLUB ŽABKA, kde máme bazén so slanou vodou. Pridávame do nej soľ z jadranského mora, ktorej koncentrácia je o trošičku nižšia ako ľudská slza, preto deti neštípu očká. Slaná voda v našom bazéne priaznivo pôsobí na citlivú detskú pokožku a dýchacie cesty, a preto baby plávanie v takto upravenej vode môžu navštevovať aj detičky s problémovou pokožkou. Kvalita vody spĺňa všetky hygienické normy a požiadavky pre plávanie dojčiat, batoliat a predškolákov.

 

Bazén sa výhradne používa na inštruktážne plávanie dojčiat, batoliat a predškolákov, nie je prístupný verejnosti! V baby clube máme k dispozícii veľký detský kútik s množstvom hračiek, krtorý detičky môžu využiť po každej lekcii.
Kurzy sú vedené školenou inštruktorkou baby plávania a fyzioterapeutkou s vysokou školou. Plávanie si môžete užiť s detičkami v kľudnom prostredí bez rušenia okolia v detskom prostredí BABY CLUB ŽABKA. Snažíme sa zabezpečiť maximálny komfort a pohodlie pre prežitie krásnych mometov Vás a vašich drobcov.

Po každej odplávanje lekcii v našom centre sa detičky s rodičmi môži ísť vyhriať do špeciálnej baby infra sauny. V metodike plávania využívame aj fyzioterapeutické koncepty, ktoré správne zasahujú do motorických vzorcov dieťata vo vývoji.

 

Cenník

Prihláška

 


Zdroj: babyclubzabka.sk