AQUABABY KLUB PLÁVANIE PLUTVIČKA

Adresa Hummelova 12, 81103 Bratislava Email plavanieplutvicka@gmail.com Telefón 0905 820426 Web www.plavanieplutvicka.eu

AQUABABY KLUB PLÁVANIE PLUTVIČKA

Sme špecializovaný detský klub na plávanie detí od 3 mesiacov do 6 rokov . Naše plavecké kurzy vedú certifikované inštruktorky s využitím metodiky Kiedroňovej a hygiena spĺňa všetky parametre podľa vyhlášky MZSR. Pri dezinfekcii vody používame UV lampu, čím minimalizujeme množstvo chlóru.

AQUABABY KLUB  PLUTVIČKA

KURZY PRE DETI 3 mesiace do 6 rokov

Sme špecializovaný detský klub plávania detí od 3 mesiacov do 6 rokov  s kvalifikovanými inštruktormi. Deti od 1,5 roka majú v lekciách zahrnuté aj prvky predplaveckej prípravky ako orientácia na vode aj pod vodou, splývanie, správne dýchanie  i prvky sebazáchrany.

Deti sa postupne v lekciách učia ponoriť si bez strachu tváričku do vody, vydýchnuť do vody, zadržať dych, splývať na chrbátiku a brušku, správne kopkať nožičkami aj a pomoci plutvičiek, šmýkať sa, skákať do vody, plávať s rôznymi plaveckými pomôckami, orientovať sa vo vode a pod vodou a neskôr aj potápať.

Pozývame vás vyskúšať si všetky výhody plávania vašich deťúreniec naživo do našich kurzov!

Kurzy sú vedené hravou a pre deti zaujímavou formou prostredníctvom riekaniek, pesničiek a hier s využitím rôznych hračiek a detských plaveckých pomôcok.

Naše plavecké kurzy vedú certifikované inštruktorky s využitím metodiky Kiedroňovej a hygiena spĺňa všetky parametre podľa vyhlášky MZSR.  Pri dezinfekcii vody používame UV lampu, čím minimalizujeme množstvo chlóru.

Pláveme aj počas letných mesiacov júl-august vo vyhrievanom 9 metrovom bazéne, v centre Bratislavy.

Pláveme v centre Bratislavy v detskom centre na Hummelova 12, Bratislava.

Klub spĺňa všetky kritéria Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a má akreditovaných lektorov.

Tešíme sa na vás.

Viac: www.plavanieplutvicka.eu

Zdroj: www.plavanieplutvicka.eu