Aqua Baby Club : Stupava, Dunajská Streda, Piešťany, N.Zámky, Palárikovo

Adresa Slovensko, Dunajská Streda, Piešťany, Stupava, N.Zámky, Palárikovo Email info@DetskePlavanie.sk Telefón +421905 808 909 Web www.DetskePlavanie.sk

Kurzy detského plávania, Kurzy baby plávania, Víkendové pobyty s deťmi, Pobyty s deťmi s detským plávaním, Pobyty s deťmi s baby plávaním

Kurz plávania pozostáva obvykle z dvoch častí: pobytu v bazéne a saunovania (50 °C). Každé stredisko má svoje špecifiká, čo sa týka priebehu kurzu, na ktoré je potrebné sa informovať.

Plávame vždy dva krát za týždeň. Jeden kurz trvá 4 týždne, teda 8 lekcií tvorí jeden kurz. V prípade dostatočného záujmu, kurzy otvárame priebežne za sebou každé 4 týždne v priebehu celého roka.

 

Dĺžka pobytu v bazéne záleží od teploty vody, veku dieťaťa, fyzickej zdatnosti a otužilosti dieťaťa. Obvykle po dvoch týždňoch pravidelného tréningu všetky deti dosahujú dĺžku pobytu v bazéne primeranú svojmu veku. Po dlhšej prestávke v plávaní treba začať v otužovaní opäť od začiatku a postupne predlžovať čas pobytu v bazéne.

 

Celý pobyt u nás vrátane presunov, sprchovania a prezliekania trvá 1,5 až 2 hodiny. Dĺžka pobytu v priestoroch aqua baby clubu je stanovená na 2 hodiny. Dlhší pobyt môže byť prevádzkovateľom objektu spoplatnený.

 

Začiatočnícku skupinu obvykle tvoria 3 až 6 detí s rodičmi. Pokročilé skupiny plavcov tvoria 4 až 8 detí s rodičmi. Maximálna veľkosť skupiny je daná aj veľkosťou bazéna a obslužných priestorov .

 

Strediská:

Wellness centrum Hotel SportPark Stupava

Wellness centrum Hotel Therma

Pension Hellene Piešťany

Wellness centrum Palárikovo okres NZ

 

Harmonogram kurzov

Pondelok a Streda v Stupave a Palárikove

od 09:15 hod. – do 10:00 hod.

od 10:00 hod. – do 10:45 hod.

od 10:45 hod. – do 11:30 hod.

od 11:30 hod. – do 12:15 hod.

od 12:15 hod. – do 13:00 hod.

 

 

Utorok a Štvrtok v Dunajskej Strede a Piešťanoch:

od 09:15 hod. – do 10:00 hod.

od 10:00 hod. – do 10:45 hod.

od 10:45 hod. – do 11:30 hod.

od 11:30 hod. – do 12:15 hod.

od 12:15 hod. – do 13:00 hod.

 

Cenník:
Prvý kurz plávania – 120 €
Druhý a nasledujúce kurzy – 108 €
Dvojčatá alebo dvaja súrodenci súčasne v kurzoch: -10% z ceny kurzu
V prípade nepravidelnej účasti jedna lekcia – 17 €
Polovičný kurz, to znamená 1x za týždeň – 60 €

•Kurz  pozostáva z dvoch častí: pobyt vo vode a saunovanie
•Pobyt vo vode je max. 45 min.
•Lekcia plávania 40 min.

 

 

Pobyty s deťmi v Remate s baby plávaním


 

Horský hotel Remata*** je situovaný v malebnom prostredí, obzvlášť príťažlivým pre milovníkov prírody, turistiky a lyžovania. Nachádza sa medzi Kremnickým pohorím a pohorím Vtáčnik. Patrí medzi najmodernejší horský hotel v danej oblasti a ponúka komfort pre rodinnú dovolenku ako aj kongresové či teambuildingové akcie.

K dispoziícii zakázníkom je nové relaxančné centrum so saunovým svetom ( infra-suchá-parná sauna ) a vnútorným bazénom s vodnými atrakciami ( vírivka, vodopád a protiprúd – teplota vody 29-32stC). Taktiež k dispozícii zákazníkom je služba maséra, ktorý Vám spraví medovú masáž, masáž chodidiel, reflexnú masáž ako aj klasickú celkovú a čiastočnú masáž.

Súčasťou hotelového areálu je aj letné kúpalisko ( vhodné aj pre teambuildingové aktivity ), bowlingové centrum s nočným barom a taktiež tenisový kurt. Za zmienku stojí aj to, že hotel sa nachádza tak povediac „v srdci prírody“. Zo všetkých strán je obkolesený krásnou prírodou. Pobyt si môžete spríjemniť vychádzkami do prírody, posedením pri krytom ohnisku alebo s hrou s deťmi na naších preliezačkách a pieskovisku.

Horský hotel Remata ponúka komfortné novovybudované izby a apartmány. K dispozícii je 35 dvojposteľových izieb v troch kategóriách (Business, Lux a Standard) s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Pre náročnejších klientov ponúkame štúdio s kuchynkou, dvojizbový apartmán štandard, dvojizbový rodinný apartmán, mezonetový apartmán s terasou a  3- izbový delux apartmán.

Všetky izby a apartmány sú vybavené TV, rádiom, minibarom a vlastným sociálnym zariadením + ďalším dodatočným vybavením podľa typu izby či apartmánu. Hostia môžu taktiež využiť bezplatnú wifi zónu v salóniku a v kongresovej sále. Maximálna kapacita hotela vrátane prísteliek je 112 lôžok. V prípade väčších akcií vieme zabezpečiť aj prenájom súkromných apartmánových domčekov ( max. vo vzdialenosti do 50m od hotela ), ktoré majú štandard hotelových izieb. Kapacita hotela by sa tým pádom zvýšila až na 140 lôžok.

 

 

Termín pobytu: 12.9. – 14.9. 2014 /piatok – nedeľa/

Miesto pobytu: http://www.hotel-remata.sk/
Facebook: https://www.facebook.com/events/684836324888830/

Cena pobytu : 190 eur pre 2 dospelé osoby a dieťa do 6 rokov s plnou penziou

Cena zahrňuje:
– Ubytovanie pre 2 dospelé osoby na 3 dni /2 noci/ s plnou penziou
– Deti do 6 rokov Zadarmo
– Deti nad 6 rokov príplatok  40 eur
– Pobytovú taxu a parkovanie
– 4 lekcie baby plávania /doobeda, poobede/

– suchá sauna po plávaní
– detský kútik pri reštaurácii s možnosťou sledovania rozprávok

 

Horský hotel Remata ponúka hosťom širokú paletu služieb, ktoré vyplnia Váš voľný čas. Atrakcie hotela si užijú nie len dospelí ale aj detičky.

Počas celého roka je pre hostí otvorené Bowlingové centrum s bowling barom. K dispozícii sú okrem dvoch bowlingových dráh aj biliard, stolný futbal a šípky a plne vybavený detský kútik. Bowlingové centrum je zároveň ideálnym miestom pre firemnú diskotéku či karaoke.

Počas slnečných dní je k dispozícii v areáli hotela viacero detských atrakcií ako aj široká ponuka športového vyžitia. Pieskoviská, preliezačky, hojdačky, tenisový kurt s umelou trávou, dva stolnotenisové stoly, nohejbalové ihrisko, volejbal a mnoho ďalších služieb si môžete vychutnať priamo v hoteli.

 

Adresa:

Rezervácie:
info@DetskePlavanie.sk
mob. 0915/ 698 042 a 0905/ 808 909
číslo účtu: 2118934457/0200 VUB

 

OZNAM: v prípade ak potrebujete pre Vaše dieťa postieľku alebo stoličku, tak Vás poprosíme aby ste si ich zabezpečili sami.

 

 

 

 

 

 

 

Pobyty s deťmi v Piešťanoch s baby plávaním

 

 

Milí rodičia.

Chceli by sme Vás pozvať do relaxačno – oddychového centra s hotelovým ubytovaním v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany. Penzión sa nachádza cca 500m od rekreačného strediska Sĺňava I, v tesnej blízkosti športových areálov (zimný štadión, tenisové kurty, squash, bowling) a neďaleko cyklistickej a korčuliarskej dráhy, Lodenice a priehrady Sĺňava.

 

Termín pobytu 4.7. – 6.7. 2014 /piatok – nedeľa/

 

Pension Hellene Relax Club *** ponúka komfortné ubytovanie s kapacitou 19 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány Classic, 1 apartmán Biznis a 1 apartmán Family. Izby sú vybavené moderným a elegantným nábytkom. Súčasťou každej izby je sprcha, apartmán – vaňa, WC, telefón, LCD televízor, chladnička.

 

 

Miesto pobytu : www.hellene.sk

 

Facebook: https://www.facebook.com/events/477903448981259/

 


Cena pobytu :190 eur pre 2 dospelé osoby a dieťa do 3 rokov s plnou penziou

 

 

 

Cena zahrňuje:

– Deti do 3 rokov bez nároku na stravu a lôžko v cene

– Deti nad 3 roky v prípade záujmu prístelka 10 eur/ noc

– Deti nad 3 roky plná penzia 8 eur/ deň

– Plná penzia pre 2 osoby – raňajky a večere formou bufetových stolov

– Pobytovú taxu a parkovanie

– 4 lekcie baby plávania /doobeda, poobede/

– Neobmedzený vstup do bazénového a vitálneho sveta počas celého pobytu

– 2O% zľava na všetky procedúry

– WiFi pripojenie

 

Ako oddych Vám ponúkame:

– pravá fínska sauna s parnými nárazmi
– parná sauna
– infra sauna
– jacuzzi
– vnútorný bazén s protiprúdom
– vonkajší bazén
– suchý uhličitý kúpeľ

 

 

OZNAM: v prípade ak potrebujete pre Vaše dieťa postieľku alebo stoličku, tak Vás poprosíme aby ste si ich zabezpečili sami.

 

 

Rezervácie :

číslo účtu : 2118934457/0200 VUB
info@DetskePlavanie.sk
mob. 0915/ 698 042 a 0905/ 808 909

Zdroj: www.DetskePlavanie.sk