AKADÉMIA SALVEA – detský tanečný súbor

Adresa Mierová 64, 82105 Bratislava Email info@salvea.sk Telefón +421 908 099 283 Web www.salvea.sk

Akadémia Salvea je detský tanečný súbor. Vychovávame mladé talenty a približujeme im svet tanečného umenia. Venujeme sa deťom od 3 a pol roka. Rozvíjame tanečné schopnosti, rytmické a výrazové prostriedky, fyzické dispozície a estetické cítenie.

Akadémia Salvea je detský tanečný súbor. Vychovávame mladé talenty a približujeme im svet tanečného umenia.

Venujeme sa deťom od 3 a pol roka. Rozvíjame tanečné schopnosti, rytmické a výrazové prostriedky, fyzické dispozície a estetické cítenie.

 

 

Deti postupne prechádzajú z tanečných hier k náročnejším tanečným štýlom (napr. klasický tanec – balet fit – moderný tanec – ľudový tanec – tanečná gynastika, …).
Žiaci a študenti tanečnej akadémie sa môžu stať členom súboru DTD (Detské Tanečné Divadlo). Hlavnou náplňou súboru sú TTD (Tvorivé tanečné dielne). Tu nadobudnú základy súborovej a divadelnej práce. Na dielňach sa žiaci a študenti našej akadémie stretávajú s tanečno-divadelným prejavom. Absolvujú hereckú tvorbu, nacvičujú choreografie. Členovia súboru vystúpia v ucelených tanečných a tanečno-divadelných programoch.
V centrále aj v materských školách je výučba celoročná. Vyučovacie hodiny na seba nadväzujú. Hodiny sú vedené kvalifikovaným profesionálnym tanečným pedagógom. Tréningový proces prebieha v príjemnej atmosfére a kladie dôraz na individuálny prístup k študentom / žiakom / deťom.

 

Hlavná činnosť Akadémie Salvea prebieha v priestoroch OC KOCKA na Seberíniho 14, 1.poschodie (CENTRÁLA).
Spolupracujeme s piatimi materskými školami na ul.: Tekovská, Latorická, Bancíkovej, Estónska 7, Šťastná (MATERSKÉ ŠKOLY).

Budeme radi, ak privediete aj Vaše dieťa k nám a stanete sa tak ďalším členom našej rozrastajúcej sa tanečnej rodiny.

 

Zdroj: Akadémia Salvea

 

 

Zdroj: www.salvea.sk