Mapy. Nádherná obrazová encyklopédia pre cestovateľov

Thumbnail
Kategórie:

Oceňovaná kniha, ktorú si zamilovali deti a rodičia v mnohých krajinách, vrátane Slovenska. Mapy je nové doplnené vydanie, ktoré  obsahuje 75 máp. Tie vás prenesú do 66 krajín a na 6 kontinentov. Sú plné zaujímavých obrázkov z výnimočných miest. Vďaka nim sa určite budete chcieť dozvedieť ešte oveľa viac!

Nádherná kniha pre deti od 7 rokov, v ktorej si však s radosťou budú listovať aj tínedžeri, či dospelí.
Je to jedna z najpredávanejších kníh od autorov Mizielinských, ktorá vyšla vo viac ako 30 krajinách a predali sa z nej 3 milióny výtlačkov!
Tento fenomén získal mnohé celosvetové ocenenia v kategórii knihy pre deti.

Vydajte sa teda na dobrodružnú cestu okolo sveta plnú divých zvierat, exotických rastlín, slávnych osobností a úžasných historických pamiatok či prírodných javov!

  • V Nórsku uvidíte fjordy a v konžskej džungli gorily.
  • Na Kube si zatancujete rumbu.
  • V Iráne navštívite perzské záhrady.
  • Na Madagaskare objavíte obrovský baobab.
  • V Číne ochutnáte storočné vajcia.
  • V Austrálii vás prekvapí vtákopysk.
  • Vo Fínsku zažijete polárnu noc.

Spoznávajte najzaujímavejšie kúty sveta a obdivujte jeho rôznorodosť vďaka tejto úžasnej knihe. Veľký formát, krásne ilustrácie a množstvo zaujímavých informácií a faktov. Napríklad aj národné jedlá jednotlivých štátov, typické rastliny, kvety a stromy pre daný štát. Tiež si môžete pozerať, aké zvieratá žijú vo vybranej krajine, ale aj v moriach a oceánoch, prípadne v Arktíde či na Antarktíde.
Na mapke máte aj známe alebo niečím zaujímavé stavby a pamiatky, najväčšie mestá a pár základných informácií ku každej krajine. Samozrejme, nechýba ani Slovensko.

Mapy sú výborne graficky spracované, na kvalitnom papieri, takže ideálny darček na akúkoľvek príležitosť.

Fotogaléria

Podobné články