Mama a dospievajúca dcéra. Dokážu si porozumieť?

Thumbnail
Kategórie:

Niekedy musíme stratiť až príliš veľa, aby sme sa zastavili a uvedomili si, aká dôležitá a vzácna je pre nás najbližšia rodina.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/65919506/ked-slzy-liecia.jpgNiekedy musíme stratiť až príliš veľa, aby sme sa zastavili a uvedomili si, aká dôležitá a vzácna je pre nás najbližšia rodina. Pracujeme čoraz dlhšie, nemáme čas na svojich blízkych a keď už si ho  nájdeme, chceme mať pokoj, lebo sme zničení a unavení z takého uponáhľaného života. Zastavte sa na chvíľu a prečítajte si príbeh o mame a dcére, ktoré si k sebe nevedeli nájsť cestu, až raz…

 

Pavla má šťastné manželstvo, otvorila si kníhkupectvo a vychováva s milujúcim manželom štyri deti. Najstaršia Darina sa blíži k prahu dospelosti a hoci by mala dozrievať, stáva sa čoraz nezvládnuteľnejšou. Ignoruje pravidlá a hnev obracia proti matke. Pavla, hoci sa veľmi usiluje, si nevie k dcére nájsť cestu. Všetko, čo povie alebo urobí, je zlé. Darina s ňou ustavične bojuje a zlosť si vybíja aj na mladších súrodencoch.

 

Pripomína vám to niečo? Možno aj vy ste zažívali niečo podobné ako hlavná hrdinka novej knihy Keď slzy liečia z edície Príbehy do kabelky.

A možno ste aj vy boli z toho nešťastné, tak ako Pavla, ktorá mala pocit, že ako matka zlyhala. Nič však nie je také zlé, aby nemohlo byť horšie, a Darina tragicky zomiera. Nešťastná Pavla sa s tým nevie vyrovnať a kedysi priam dokonalá rodina sa postupne rozpadá.

Poradí si Pavla s nepriazňou osudu? Nájde v sebe dostatok sily, aby sa postarala o mladšie deti a prebudila v zatrpknutom manželovi dávne city?

 

Príbeh Keď slzy liečia sa dotkne vášho srdca, duše a prinúti zamyslieť sa. Možno aj vo vašom okolí dospievajúci tínedžeri prepadajú nedôvere, pocitu nedocenenia, strácajú sa v zhluku vlastných pocitov a túžob. Kariéra, materializmus a finančná nezávislosť mnohokrát prevyšujú tie skutočné životné hodnoty. Pritom tragédia je niekedy na dosah ruky a potom býva už neskoro opraviť pokazené…

 

Začítajte sa do novinky Keď slzy liečia z edície Príbehy z kabelky.

Podobné články