Magická výchova detí

Thumbnail
Kategórie:

Kniha Magická výchova sa odlišuje od ostatných knižiek o výchove práve tým, že ide o veľmi jednoduchý proces a že dáva príklady naozaj každého možného scenára, s ktorým sa môžete stretnúť.

Máte deti a niekedy by ste potrebovali ak nie čarovnú paličku, tak aspoň rýchle tipy s okamžitým efektom, ako „umravniť“ svoje ratolesti? Máme pre vás jedinečný tip – kniha Magická výchova pomáha rodičom na celom svete už 25 rokov. Je to jedna z najpredávanejších kníh o výchove na svete!

 

Knižná novinka Magická výchova má podtitul „Počítam do troch a ďalšie účinné triky“. Presne o tom je – o tipoch, radách, obsahuje rutinné postupy nevyhnutné pre harmóniu v rodine.
Jednoduchou a dôslednou metódou zvládnete nevhodné správanie detí, povzbudíte ich dobré správanie a posilníte svoje vzájomné vzťahy.
Samotné „kúzlo 1-2-3“ je taktika založená na odpočítavaní, ktoré dieťa výrazne motivuje k zmene správania, a je veľmi vhodná pre vekovú kategóriu od 2 do 12 rokov.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/17445021/magicka-vychova.jpg

 

 

Autorom je skúsený detský psychológ, ktorý rozdeľuje „rodičovské povolanie“ do troch úloh:
1. Ako zvládnuť nevhodné správanie. Nájdete tu jednoduché techniky, ako primäť deti, aby sa prestali správať nežiaducim spôsobom, ako je fňukanie, hádanie, záchvaty hnevu, súrodenecká rivalita.
2. Povzbudzovanie dobrého správania. Táto časť ponúka účinné triky, ako nenápadne donútiť dieťa, aby robilo to, čo od neho chcete. Napríklad upratovať si po sebe, navečerať sa, ísť bez reptania spať.
3. Posilňovanie vašich vzťahov s deťmi. Tu zasa nájdete efektívne postupy, ako posilniť vaše vzájomné vzťahy.

 

Viacerí rodičia sa zhodli, že kniha Magická výchova sa odlišuje od ostatných knižiek o výchove práve tým, že ide o veľmi jednoduchý proces a že dáva príklady naozaj každého možného scenára, s ktorým sa môžete stretnúť.

Magická výchova je svetový bestseller, z ktorého sa predalo viac ako 1,3 milióna výtlačkov!

Podobné články