Leto plné zážitkov

Thumbnail
Kategórie:

Ak milujete vodu v akejkoľvek podobe, láka vás letné osvieženie a veľa vodnej zábavy, Vaša cesta by toto leto určite mala smerovať do AQUAPARKU Senec, 5 minút od diaľnice D1 (výjazd križovatka Blatné), len 20 km od Bratislavy. Nájdete ho na okraji známeho a medzi dovolenkármi veľmi populárneho slovenského letoviska Slnečných jazier.

Je nepodstatné, či ste plavec, neplavec, milovník opaľovania alebo si chcete len s rodinou užívať  spoločnú atmosféru pohody pri vode.  V 7 rôznych plnohodnotných bazénoch, s teplotou vody od 27 do 38 °C, si príde na svoje každý. Vo viacerých bazénoch nájdete masážne lavice, vodné trysky, vodné gejzíry, protiprúdy alebo vodné dáždniky. Plavci majú k dispozícii vyhradené dráhy v 25m krytom plaveckom bazéne.

Zažite tu kúsok exotiky – nechajte sa vo veľkom kolese unášať prúdom vody na “lenivej rieke” lemujúcej bar na ostrove alebo si priamo v bare doprajte osvieženie  miešanými nápojmi a koktailami. Novinka tohto leta je nová „chill out“ zóna s nádychom prímorskej atmosféry,kde si letnú pohodu dokonale užijete s proseccom v ruke.

foto-bazen-kolesa

Hladina adrenalínu vám bude určite stúpať na 4 tobogánoch a 6 šmýkačkach s vlastnými dojazdovými bazénmi. Ich náročnosť je odstupňovaná podľa vašich skúseností a aj odvahy.  Najdlhší tobogán meria 104 metrov, štart má vo výške 12 metrov a má časomieru, tak ak si trúfate, môžete si dať rodinné preteky, kto bude mať najrýchlejšiu jazdu.  Pre tých naozaj odvážnych je určená atrakcia „lievik“. Tu sa Vám pulz zaručene zvýši.

zadna-veza2

Väščina všetkých atrakcií je dostupná aj pre deti.Pre tých úplne najmenších je určený detský taliansky bazén vonku aj vo vnútri, kde sa môžu bezstarostne čľapkať. Toto leto je na novinky pre deti naozaj bohaté – okrem toho, že deti do 6 rokov majú do areálu vstup zdarma,  zabaviť sa môžu na úplne novej obrovskej vonkajšej preliezke v tvare lode alebo si môžu otestovať svoju zručnosť v preliezaní po plávajúcej prekážkovej dráhe, aké mnohí poznáme zo zahraničných letovísk. Okrem toho sa môžu deti zabaviť s animátormi počas detskej diskotéky v bazéne alebo si zasúťažiť o voľné vstupenky na ďalšiu návštevu.

Hlad a smäd určite zaženiete v novej zrekonštruovanej reštaurácii na poschodí v bazénovej hale s letnou terasou a výhľadom na celý areál. Ponuka je naozaj bohatá – od modernej európskej kuchyne, polievok až po čerstvé šaláty. Vybrať si môžete aj v niektorom z vonkajších bufetov, kde nájdete grilované dobroty a domáce burgre. Pokiaľ máte maškrtný jazýček, zastavte sa v sladkom bufete na domáce palacinky alebo ovocný šalát.

Popri kúpaní a leňošení sa mnohým žiada si aj zašportovať. Svoje telo môžete rozhýbať vo vode – 2x za deň je na programe aquagym. Na pieskovom ihrisku v zadnej časti areálu si môžete zahrať plážový volejbal alebo kúsok vedľa minifutbal na trávniku. Lopty sa dajú požičať bezplatne. Ak si chcete dopriať popri relaxe pri vode saunu alebo aj masáž, wellness je otvorené denne od 16 do 21 hod.

aniamcie

Letná sezóna je v plnom prúde až do 6. septembra. Viac sa dočítate na www.aquaparksenec.sk

Podobné články