Letné tábory

Thumbnail
Kategórie:

Pripravili sme pre Vás článok s TOP letnými tábormi, pobytovými aj dennými pre všetky vekové kategórie. Letné prázdniny trvajú dva mesiace – nekonečne dlhý čas pre zamestnaného rodiča.

Pokiaľ nie ste učiteľ, musíte hľadať rôzne možnosti a alternatívy s programom pre svoje ratolesti na pokrytenie veľkej časti ich prázdnin. Mnohí rodičia si myslia, že denný tábor je ideálne miesto na ,,odloženie” detí počas pracovnej doby, nie je to však len o tom, aby niekde boli ,,odložené”. Tieto tábory majú množstvo benefitov, kvôli ktorým by ste ich mali skúsiť aj keby ste mohli byť celé prázdniny doma s deťmi.

Napríklad:

 • program býva síce tematický, športuje sa však všade
 • decká spoznajú kopec rovesníkov, nájdu si kamarátov
 • vzdelávajú sa formou hry
 • tábory bývajú tematické, Vaše deti sa môžu rozvíjať v niečom, čo im je blízke, vybrať si tábor podľa ich záujmov
 • všeobecne platí aj obmedzený prístup k počítačom a telefónom
 • TOP: kopec zábavy a zážitkov – to je to čo im zostane na celý život, to čo sa nezabúda 🙂

Všetky vymenované benefity sú rovnaké aj pre pobytové tábory, pokiaľ však máte pocit že Vaše dieťa ešte nezvládne týždňový pobytový tábor, vyskúšajte najprv dennú formu.

 

DENNETABORY.sk

Pomáhame vytvárať deťom to, čo Vaša zaneprázdnenosť nedovoľuje uskutočňovať!

Ak chcete svojím deťom zabezpečiť prázdniny plné zábavy a zážitkov, navštívte www.DENNETABORY.sk. – tu ste na správnom mieste. Pre deti neustále pripravujeme nové a nové zaujímavé programy viacerých denných táborov a to nie len počas letných. Na leto 2019 sme si pre vaše ratolesti pripravili až 34 rôznych tematických programov od táborov v bratislavskej ZOO, pre kuchárskych či fotografických nadšencov, malých astronómov; až po rôzne druhy umeleckých táborov. AJ tento rok sa ku Vám vracajú denné detské tábory a to po 16. krát. Každým rokom pridávame do portfólia nové druhy táborov a môžeme tak robiť, práve vďake pozitívnym ohlasom zo strany rodičov a spokojnosti detí.

Program: Tábory sa delia na viacero druhov podľa záľub detí. Niektoré zaujíma šport, iné zase hry s legom a nakoniec je tu podpora kreativity a učenia sa novým veciam. Práve dozvedanie sa zaujímavosti môže obmedziť obľúbenú otázku u detí „ A prečo?“. Veď predsa načo by sa pýtali, keď veľa vecí budú vedieť od skúsených a vyškolených lektorov v danej oblasti.

V roku 2019 sme pripravili novinky v táborovej ponuke: Parkour tábor, bicyklový tábor Kolieskáči, folklórne a tradične orientované Veselé krpce a pre všetky dievčatká, mažoretkovsko-gymnastickú novinku Kočky v pohybe.

Termíny: od 1.júla do 30.augusta 2019

Tábory sú otvorené počas celého leta a jednotlivé tábory sa otvárajú viac krát počas letných prázdnin. Každý jeden má dĺžku 5 pracovných dní so začiatkom od 7:45 do 17:00. V prípade, že kapacita turnusu nie je naplnená, je možné prihlásiť deti aj na 1 alebo 2 dni.

Vek: Odporúčanou vekovou skupinou v našich táboroch sú deti od 3 do 14 rokov. A práve široké portfólia poskytuje možnosť, aby si dieťa v každom veku našlo čo ho zaujme.

Cena: Suma za týždňový tábor sa pohybuje od 104€ – 174€. V cene je zarátaná strava 3x denne, animačný program, zodpovední a školení vedúci, vstupy na pamiatky a atrakcie a presuny MHD.

Veľmi radi Vás uvítame na našej online stránke www.dennetabory.sk, prípadne Vám  zodpovieme všetky otázky na tel. čísle +421 905 756 043 či emailom: info@dennetabory.sk.

 

 

 

16-rokov-DDT_FB cover 820 x 360

Tábory Helen Doron English

Je fajn, keď deti počas prázdnin síce oddychujú, nie však dva mesiace úplne zaháľajú. Ideálne je rozvíjať jazykové zdatnosti, ktoré nazbierali počas školského roka, a stimulovať ich aj v letnom období prostredníctvom angličtinárskej zábavy s rovesníkmi. Tábory Helen Doron English poskytujú presne takúto kombináciu

Post_680x340_A_3-19

Tábor s angličtinou HAPPY CAMPERS

Letný denný tábor s angličtinou v Polus Tower 2 pri Kuchajde.

Pre vaše DETI (od 6 do 10 rokov) a TEENAGEROV (od 11 do 15 rokov) sme počas júla a augusta pripravili fantastické týždňové tábory s angličtinou HAPPY CAMPERS. Pod vedením školených lektorov sa deti hravou a interaktívnou formou ponoria do angličtiny na celý týždeň. Každý deň sa týka jednej témy, na ktorú robíme spoločný projekt. Poobedné aktivity v areáli Kuchajda spájajú učenie s hrami a pohybom na čerstvom vzduchu. Počet miest je limitovaný: v jednej skupine je max. 9 detí!

Zameranie:
Týždenný denný tabor so zameraním na zlepšenie angličtiny interaktívnou a zábavnou formou. Garantujeme až 30 hodín angličtiny  za týždeň.

Stručné špecifiká:
Tábor prebieha v modermých priestoroch jazykovej školy TOWER ACADEMY v Polus Tower 2. Lekcie angličtiny sú navrhnuté spol. CAMBRIDGE. Deťom sa venujú školení native a slovenskí lektori. Poobedné športové aktivity a outdoor hry prebiehajú v areáli Kuchajda.

Najvhodnejšia veková skupina:
Deti od 6 do 10 rokov a Teenageri od 11 do 15 rokov

Stravovanie/pitný režim:
– Stravovanie 3 x denne zahŕňa desiatu, teplý a zdravý obed a olovrant.
– Na obed každý deň výber zo 4 zdravých jedál v reštaurácii FIT v POLUSe.
– Pitný režim je zabezpečený na celý deň.

Cena:
149 EUR pre stálych klientov alebo súrodencov
159 EUR pri registrácii do 31.5.2019
169 EUR pri registrácii po 31.5.2019

Cena zahŕňa 30 hodín výučby angličtiny, všetky učebné materiály, stravu a pitný režim, starostlivosť od 8:30 do 16:30, tričko, šiltovku / klobúčik, návštevu kina a malý darček.

 

Aj cez prázdniny to u nás v The Little Gym žije

Ponúkame pre vaše deti vo veku od 4-10 rokov prázdninový program plný zábavy, pohybu, tvorivých dielní, pri ktorom sa zahrajú s kamarátmi a naučia sa veľa nových vecí. Budú športovať, hrať hry, kresliť, tvoriť a budú rozvíjať svoje pohybové schopnosti a zručnosti. Cvičebný program prebieha zábavnou a nesúťažnou formou podľa nášho celosvetového kurikula vo veľkej farebnej telocvični, ktorá je určená výhradne pre deti.

Zameranie tábora: športovo-pohybový tématický denný/týždenný tábor

Stručné špecifiká tábora: Každý deň má prázdninový kemp novú zábavnú tému a aktivity, ktoré sa menia, takže deti zažijú denne nové dobrodružstvá. Môžete očakávať profesionálny prístup našich inštruktorov, bezpečné priestory, stravu a pitný režim, ktoré sú zabezpečené počas celého dňa.

Najvhodnejšia veková skupina: 4-10 rokov

Stravovanie/pitný režim:  v cene je zahrnuté: strava počas celého dňa (desiata, obed, olovrant) celodenný pitný režim

Cena:  Týždenný kemp/ poldenný kemp:
– členovia: 140,- Eur/ 16,- Eur (poldeň)
– nečlenovia: 165,- Eur/ 19,- Eur (poldeň)
– súrodenec:  10% zľava/ týždenný kemp
– druhý týždeň rovnaké dieťa: 10% zľava

 

Happy kids

Ak miluješ šport a dobrodružstvo, tak sú naše tábory určené priamo pre teba! Ak sa nebojíš dobrodružstiev, tak ťa čaká plno pohybu, akcie a športových výziev. Získaj kopu zážitkov a spomienok, na ktoré nikdy nezabudneš.
Rôzne druhy denných a pobytových táborov zamerané na športové aktivity. Aktívne prežitý voľný čas v lete so športom a zábavou v super kolektíve. Pre deti je v táboroch pripravený bohatý program, môžu jazdiť na koňoch, plávať, hrať futbal, bicyklovať alebo sa naučiť ako prežiť v prírode. Je len na Vás, ktorý tábor si vyberiete!

Na výber ponúkame rôzne typy táborov:
Pobytové:

Armycamp Jankov Vŕšok Jazdecký tábor – Edyho ranč

Denné:

– pre mladších: Futbalový tábor (Železná studnička), Multišportový tábor (Železná studnička), Plavecko-športový tábor v Ružinove,

– pre starších: Armycamp Bratislava,  Adventure camp,  Rybársky tábor prežitia,  Cyklotábor Železná studnička, Multišportový tábor (Petržalka), Futbalový tábor (Petržalka), Plavecký tábor (Petržalka) 

Najvhodnejšia veková skupina: 4 rokov – 15 rokov (podľa výberu tábora)
Cena tábora: od 135€/týždeň
Stravovanie/pitný režim: Stravovanie a celodenný pitný režim v cene

 

 

hk-banner

Kids point

Prázdniny! Strašiak všetkých rodičov ale zato veľa krát potešenie pre starých rodičov. Je nám úplne jasné, že ani tí nemôžu celé leto a práve preto nastupujeme my, so skvelými dennými letnými tábormi. Počas celého leta sa každý týždeň povenujeme inému programu. Čaká nás leto plné zážitkov, dobrodružstiev, málinko aj edukácie ale zato aj nových priateľstiev.

Program našich táborov je zodpovedne pripravovaný. Podľa témy sme sa snažili zatraktívniť program ako sa len dá. Za prítomnosti kvalitných lektorov trávia detičky veľa času v exteriéri alebo interiéri (Kids Point). Zdravie detí je pre nás prvoradé, práve preto zabezpečujeme deťom kvalitnú stravu počas celého tábora formou desiaty, obeda a olovrantu. Pitný režim je samozrejmosťou. Detailný program tábora nájdete pri každom tábore samostatne. Tešíme sa na všetky detičky.

 

 

vsetky_tabor_a4_2019_ok_resize

Denný anglický tábor s BiLingvi v TRNAVE

Milí rodičia, doprajte svojim deťom týždeň plný zábavy v dennom anglickom tábore s BiLingvi v TRNAVE! Naše lektorky sa postarajú o pestrý program, počas ktorého sa budú deti učiť anglické slovíčka či frázy hravou formou. Tábor je vhodný pre deti od 3 do 11 rokov. S nami nuda cez leto určite nebude!

Vaše dieťa sa môže tešiť na:
– 2 hodiny angličtiny (licencovaná metóda výučby LCF Clubs)
– športové súťaže a tvorivé dielne,
– vedomostné hry,
– mega veľkú záhradu,
– rozlúčkový karneval v posledný deň tábora,
… a mnoho ďalších skvelých aktivít.

Cena za tábor pre jedno dieťa je 139€ – all inclusive. Ak sa stihnete prihlásiť a zaplatiť do 31.5.2019, získate zľavu 10€ z celkovej sumy tábora!

Cena zahŕňa:
– pitný režim a stravu 3x denne,
– pestrý program pod vedením vyškolených lektoriek, od pondelka do piatku (8:00 – 16:30)
– zdravotníka.

Na všetky deti sa tešíme u nás v jazykovej škole BiLingvi na Ferka Urbánka 16, TRNAVA (oproti zábavno-obchodnému centru MAX) v nasledujúcich termínoch:

15.7. – 19.7.2019
29.7. – 2.8.2019
5.8. – 9.8.2019
12.8. – 16.8.2019
19.8.  -23.8.2019

Pre viac informácií neváhajte volať na telefónne číslo 0918 827 059 Terke, alebo píšte na trnava@bilingvi.sk. www.bilingvi.sk

 

Letný golfový tábor v TRNAVE:

Prihláste deti na golfový tábor, kde zažijú kopec zábavy, a naučia sa niečo nové NIELEN o golfe.

PROGRAM TÁBORA:

 • Golfový a športový tréning
 • Pravidlá golfu
 • Rozdelenie detí podľa výkonnosti
 • Voľnočasové aktivity
 • Angličtina pre deti
 • Pitný režim
 • Celodenná strava, zdravotník

 

 

 

Podobné články