JE Z ČOHO VYBERAŤ

Thumbnail
Kategórie:

Leto 2021 sa nezadržateľne blíži a my Vám rozhodne odporúčame prihlásiť svoje dieťa do týchto táborov.

Máme pre Vás niekoľko dôvodov, ktoré by Vám mali pomôcť pri Vašom rozhodovaní. Pár dlhých mesiacov sme mali našich školákov doma a Vám – rodičom, aj Vašim deťom by tábor určite prospel. Vaše deti si potrebujú nájsť nových kamarátov a socializovať sa a tiež potrebujú pohyb vonku a nové aktivity. Toto leto bude opäť veľmi neštandardné, takže aj malá zmena z bežnej domácej rutiny bude vítaná pre celú rodinu. 🙂

Mnohé tábory umožňujú rodičom objednať si tábor bez platenia vopred a tak stačí zaplatiť tábor až pred jeho začiatkom. Jednotlivé tábory neustále monitorujú situáciu, dbajú na nové hygienické a epidemiologické opatrenia a komunikujú s prevádzkami, v ktorých by mali tábory prebiehať, aby zabezpečili vhodné a najmä bezpečné podmienky pre Vaše deti.

Na základe všetkých opatrení Vám odporúčame prihlásiť deti do týchto jednotlivých táborov. Viac o ich špecifikách a podmienkach sa dočítate na stránke nižšie.

CK SLNIEČKO

Každoročne prinášame široký výber letných táborov s množstvom noviniek, ale aj osvedčenú táborovú klasiku. Ohúrime detičky už od 5 rokov a na svoje si s nami prídu aj teenageri. Prvou tohtoročnou novinkou je spolupráca s organizáciou parkouristami z Trenčína v podobe tábora SunnyParkourCamp, ktorá sa odohrá v srdci Javorníkov. Druhou novinkou v ponuke je letný tábor KravMagaCamp, priamo na brehu Oravskej priehrady.

V lone krásnej prírody na deti čaká týždeň plný priateľstva, disciplíny, zážitkov, dobrej nálady a chvíle s unikátnym sebaobranným systémom Krav Maga spolu s táborom SunnySports. Už druhú sezónu si odkrútia letné tábory SunnyFunny – tábor pre táborových nadšencov a Od Tatier k Dunaju – tábor s pravou slovenskoutématikou. Pre milovníkov lesných terénov sú pripravené tábory Misia Orava a SunnyForestCamp, na adrenalíncov čaká SunnyAction v krásnej tatranskej panoráme s množstvom výletov. Už klasikou v našej ponuke sa stali naše najväčšie vlajkové lode Pohoďák a SunnyGames (vrátane umeleckých táborov SunnyArts a SunnyDance). Síce ide o naše klasiky, ale tento rok Vás prekvapia zmenou destinácie, vynoveným programom, zaujímavými hosťami a atrakciami. Samozrejme, najlepší letný tábor pre najmenších je Slniečkovo a je opäť pripravený privítať aj detičky, ktoré idú prvýkrát do tábora.

Všetky letné tábory sú spestrené aj o kvalitný fakultatívny výlet. Deti pôjdu napríklad do zábavného centra Team Up v Bratislave, splavovať Hron či Dunajec alebo do Bojnickej ZOO. Nechýbajú rôzne aquaparky, laser arény, či motokárové haly. Pri každom tábore sme výlet starostlivo vyberali tak, aby vyhovoval danej vekovej a záujmovej skupine. V našich letných táboroch je samozrejmosťou nielen kvalitné technické zázemie, ale aj rôzne atrakcie ako nafukovacia šmýkalka a hrad, lezecká stena, paintball, airsoft, štvorkolky, bodyzorbing, kinball, vodný futbal a mnohé iné. V cene tábora sú tiež samozrejmosťou vecné ceny pre deti, materiálno-technické vybavenie a fotky z tábora k stiahnutiu na internete.

 

DENNÉ TANEČNÉ TÁBORY A MUZIKÁLOVÝ CAMP

s elledanse

Tanečná škola a divadlo elledanse patrí medzi špičku tanečných škôl na Slovensku. Letné aktivity elledanse sa právom tešia už 14 rokov záujmu všetkých tanečných nadšencov. Všetky lekcie vedú profesionálni lektori – pedagógovia, s dlhoročnou praxou s deťmi a mládežou, študenti a absolventi KTT VŠMU, HTŠ či VŠVU. Odborným garantom je Mgr.Art Šárka Ondrišová Art.D, uznávaná a oceňovaná choreografka a tanečná pedagogička.

Tanečné tábory pre deti od 4 – 13 rokov

TERMÍNY: 1.turnus  12.7. -16.7.202, 2.turnus  19.7.-23.7. 2021, 3.turnus  2.8.- 8.8. 2021

  • Miesto konania táborov: Vienna Gate, Kopčianska 8, Bratislava – Petržalka
  • Denne od 8.00 do 16.30
  • V poplatku 150,- euro je zahrnutá desiata, obed, olovrant, pitný režim, dve tanečné lekcia, jedna výtvarná dielňa s materiálom, kreatívne hry, návšteva ZOO či kúpaliska, prezentácia prác pre rodičov.

Tanečné lekcie počas denných táborov pre najmenšie deti zahŕňajú tanečnú prípravu a prípravu krátkych choreografií. Staršie deti si zdokonalia svoju techniku, ochutnajú čaro moderného a jazzového tanca. V závere si nacvičia dve choreografie, ktoré zatancujú svojim rodičom na záverečnej prezentácii v posledný deň tábora. Výtvarnými a kreatívnymi aktivitami dopĺňame naše tanečné lekcie a sú obľúbeným spestrením dňa. Svoje výtvory si malí umelci vezmú domov po záverečnej výstavke pre rodičov.

Muzikálový camp elledanse pre deti od 12 rokov

TERMÍN: 9.8.- 14.8.2021

  • Miesto konania campu: TAM, Tréningová akadémia Miletička, Miletičova 17/B, Bratislava
  • V poplatku 160,- euro je zahrnutá desiata, obed, olovrant, pitný režim, denne lekcia herectva, spevu a tanca, nácvik choreografií, kostýmy a záverečná prezentácia predstavenia na javisku v DK Zrkadlový háj, resp. v Radošinskom naivnom divadle.

Počas letného týždňa vytvoria účastníci kempu muzikálové predstavenie. Absolvujú lekcie spevu, herectva a tanca spojených do finálnej javiskovej formy. Na záver sa budete mať na čo tešiť – veľká verejná prezentácia muzikálu na javisku DK Zrkadlový Háj, resp. v Radošinskom naivnom divadle /v prípade priaznivej pandemickej situácie/!

 

Ak hľadáte skutočne užitočný a zábavný letný tábor pre Vaše dieťa, ste na správnom mieste. V táboroch Logiscool sa deti naučia programovať, natáčať videá či designovať Minecraft svet! Naše denné tábory ponúkajú široké spektrum možností ako v lete zažiť veľa digitálnej zábavy a nájsť si nových kamarátov. V ponuke máme Minecraft tábory, Videoprodukciu, Programovanie aj Tvorbu hier RPG maker. 

V denných táboroch v Bratislave a Nových Zámkoch v doobedných hodinách prebieha program, ktorý si pre Vaše dieťa vyberiete podľa zamerania tábora. Poobede je pripravený program vonku ZOO, športové aktivity v parku, loptové hry, súťaže a veľa zábavy s tímom veselých animátorov.

Tábory sú určené pre deti vo veku 7-18 rokov. Prebiehajú v týždni od 8:00-16:00.

Cena: od 103€ (1 týždeň)

 

VYMAKANÉ TÁBORY S MIXILANDOM

Pozývame deti vo veku 4-10 rokov na letné tématické tábory v Mixiland detský svet Zvolen aj Bratislava.

Počas celých letných prázdnin sa môžete tešiť každý týždeň na pestrý a zábavný program v priestoroch herne ale aj v exteriéri. Deťom zabezpečíme stravu formou desiaty,obeda,olovrantu a pitného režimu počas celého tábora. Spolu zažijeme krásne leto plné zážitkov, dobrodružstiev a nových priateľstiev. Tešíme sa na všetky deti!

WEB REKLAMA (3)WEB REKLAMA (2)

FITKIDS – pretože na deťoch záleží!

Aj tohtoročný FitKids Bootcamp 2021 sa bude niesť v znamení úžasných výkonov, nových kamarátov, pohybových aktivít, poobednej únavy a samozrejme super zábavy. Pripravili sme si pre vás pestrý program plný pohybu, poznávania, hier a po novom sme do neho pridali aj cyklotúru po lese, lúkach a poznávacie výlety našej prírody. Zo športov si deti prídu opäť na obľúbené plávanie, džudo, atletiku a všeobecnú pohybovú prípravu. Tréningy budú striedané s animačným programom. Nezabúdame aj na relax, radi si pozrieme najnovšiu rozprávku alebo, aj film. Ako sa na správnych športovcov patrí aj naša strava bude kvalitná a zdravá počas celého dňa. Ak chcete mať istotu, že sa ujde miesto aj pre vaše dieťa, poponáhľajte sa rezervovať miesto už TERAZ !

V Bratislave tábor prebieha na Trnavskej ceste 39, ŠH Mladosť (cena tábora je 149 Eur) a v Banskej Bystrici na Strednej priemyselnej škole Jozefa Murgaša,  – J.M.Hurbana 6 (cena tábora je 139 Eur).

Veková skupina je pre deti od 5 – 11 rokov

 

S3T KIDZ – Pridajte sa k nám na týždeň plný tanca!

Sme tanečná škola S3T KIDZ a každoročne organizujeme letný pobytový tábor pre deti vo veku od 6 do 18 rokov. Celý týždeň máš možnosť trénovať pod vedením skúsených tanečných lektorov. Deti rozdeľujeme do tanečných „Gangov“ podľa veku a schopností (ani úplní začiatočníci nie sú problém), pol dňa tanečné tréningy, pol dňa športové, výtvarné aktivity, jazda na koni, kúpanie, workshopy rapovania a DJ – ingu a podobne. Tento rok ti ponúkame dohromady 4 termíny!

Pobytové tábory sa budú konať v privátnej chate, ktorá bude iba pre nás: 3.7.2021 – 10.7.2021 a 21.8.2021 – 28.8.2021

KDE? Králiky – chata Borinka

CENA: 239 Eur /dieťa

Denné tábory sa budú konať v Šport centrum PIONIERSKA v Bratislave v termínoch: 12.7.2021 – 16.7.2021 a 2.8.2021 – 6.8.2021

KDE? Šport centrum PIONIERSKA, Legerského 3 Bratislava

CENA: 139 Eur/dieťa

Už štrnásty rok sa systematicky venujeme vyhľadávaniu a podpore tanečných talentov.

letak tabory

Podobné články