Letná dovolenka s deťmi na Slovensku

Thumbnail
Kategórie:

Neláka Vás dlhé cestovanie ani vysoké teploty? Aby ste si oddýchli a zrelaxovali, nemusíte ísť k moru. Skúste dovolenku doma na Slovensku s využitím všetkých krás, ktoré daný región ponúka. Schlaďte sa v aquaparku, pri jazere či v horách. Rodinná dovolenka býva pre dieťa jeden z najkrajších zážitkov letných prázdnin, na ktorý nezabudne.

My sme pre vás pripravili niekoľko tipov na overené zariadenia pre rodiny s deťmi, prispôsobené všetkým vekovým kategóriam, aby sme zabezpečili vhodné a najmä bezpečné podmienky pre Vás a Vaše deti. S deťmi sa tu určite nudiť nebudete. 🙂

 

Letný rodinný pobyt 2022 v Salamandra resorte

Salamandra resort Vám ponúka pobytový balík na letnú sezónu 2022 pre rodiny s deťmi. Rodiny a pohodoví dovolenkári si v Salamandre prídu na svoje. Okrem kvalitných služieb čaká našich hostí tiež pestrá ponuka aktivít.

VÝHODY:
 • Výhodná cena pri pobytoch od 3 nocí
 • Aktivity v okolí (turistika, bicyklovanie, športy, prehliadka mesta Banská Štiavnica, história, baníctvo..)
 • Tajch/jazero a súkromná pláž priamo pri hoteli
 • Letná prevádzka lanovky v rámci rezortu
 • Program „na mieru“ s itinerárom a tipmi na výlety v okolí pre všetky vekové kategórie

Na čo sa môžete počas leta tešiť:

 • Animačný program pre deti s Maskotom Hugom počas celého leta
 • Opekačky v prírode, grilovanie na terase, piknik s rodinou v okolí hotela
 • Letné športy pre deti, pump track, náučné turistické chodníky, cyklotrasy aj pre menej zdatných bikerov a mnoho ďalšieho

Pobytový balík zahŕňa:

 • Ubytovanie pre 2 osoby v štandardnej 2-lôžkovej izbe
 • Raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov
 • Neobmedzený vstup do wellness
 • Tematický animačný program so skúsenými animátormi
 • Živá hudba s grilovačkou pri tajchu
 • 1x prenájom multifunkčného ihriska (pri týždňovom pobyte prenájom 2x )
 • Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA
 • Detský kútik
 • WiFI pripojenie a parkovanie zdarma

 

Hotel pod Lipou RESORT****

Hotel pod Lipou RESORT**** v Modre – Harmónii je čarovné miesto, v ktorom je prítomný duch Slnečných kúpeľov z čias nedávno minulých. A našou snahou je v súčasnosti navodiť u každého jedného návštevníka harmóniu a ponúknuť skvelé miesto oddychu plné nezabudnuteľných zážitkov pre všetky vekové kategórie.

Hotel je súčasťou športovo-zážitkového areálu s rozlohou 2,5 ha, ktorý je jedinečným miestom svojho druhu na Slovensku a ideálny pre rodiny s deťmi na strávenie leta.

Chceme všetkým ponúknuť príjemné, pohodové a prázdninové leto s pekným programom. S animátormi, ktorí sa Vašim deťom budú radi venovať. Každý deň, ktorý u nás strávite Vás chceme niečím prekvapiť a samozrejme zabaviť. A na Vás ostane už iba to, aby ste sa započúvali do zvukov vtákov, ticha a prírody pri vonkajšom bazéne alebo na piesočnej pláži, ktoré nájdete v našom súkromnom areáli.

Tí, čo majú kreatívneho ducha ocenia našu keramickú dielňu a kurz keramiky. Tí, čo majú radi hlavolamy, majú dvere otvorené do napínavej escape room. Tí športovo nadaní môžu vyskúšať našu kolkáreň i lanový park.

Spoločné chvíle Vám spestríme aj takými netradičnými rodinnými aktivitami ako je rybačka či ryžovanie zlata.

Okrem toho v areáli máte k dispozícii tenisové, petangové a volejbalové ihriská, futbal, basketbal, bedminton, stolný tenis. Vyskúšať si budete môcť aj lukostreľbu alebo si zahrať obrie šachy a človeče nehnevaj sa. Deti sa môžu vyhrať na vynovenom detskom ihrisku alebo si dať preteky na šliapacích motokárach.

…..tu budem oddychovať

…..tu budem dovolenkovať

…..tu prežijem leto

 

Poráč Park relax & sport centrum

Kam s deťmi na dovolenku? No predsa tam, kde sa nebudú nudiť ani minútu. Poráč Park je tým ideálnym miestom, kde sa to zábavou a aktivitami len tak hemží. Zároveň myslíme aj na rodičov ktorý si potrebujú oddýchnuť od všetkých starostí. Poráč Park sa nachádza v srdci Poráčskej doliny obkolesený malebnými kopcami, bohatou faunou a flórou a je tak ideálnym miestom na oddych.

Štyri vonkajšie ihriská určené pre rôzne športy, telocvičňa, minigolf a klzisko zabezpečujú návštevníkom veľmi širokú možnosť trávenia voľného času v areáli Poráč parku. Športové podmienky sú vhodné pre sústredenia mladých športovcov, firemné teambuildiny a rodiny s deťmi.

Po celodennej lyžovačke či turistike zregenerujte svoje telo. Vo wellnes centre je k dispozícii relaxačný bazén s rozmermi 10x5m, parná i suchá sauna, hydromasážna vaňa, vírivka a oddychová miestnosť. Doprajte svojmu telu oddych, zaslúži si to.

Ponúkame tradičné slovenské jedlá od poctivého vývaru cez pirohy až k bryndzovým haluškám. Ústretový personál a príjemné prostredie reštaurácie spôsobujú úsmev na perách odchádzajúcim návštevníkom.

 

Hotel SOLISKO**** Vaše miesto vo Vysokých Tatrách!

Hotel Solisko**** sa nachádza v najvyššie položenej horskej osade Štrbské Pleso, priamo na brehu Štrbského plesa, v nadmorskej výške 1351m.

Pôvodne detský liečebný dom a stavba roka 1998, dnes ponúkame služby návštevníkom Štrbského Plesa a Vysokých Tatier ako hotel s rodinnou atmosférou a vysokou kvalitou služieb. Naše izby sú vybavené pohodlne s moderným zariadením, aj keď v každej dominuje výhľad, či už priamo na Štrbské pleso alebo do doliny. K dispozícii sú všetky doplnky pre nerušený pobyt rodín s deťmi – rodinné izby, detský kútik v reštaurácii hotela, detské postieľky, stoličky, kúpeľňové vybavenie a iné. Pravidelné animácie pre deti zabavia najmenších a doprajú rodičom trochu času pre seba.

Svojou polohou – priamo na brehu Štrbského plesa, hotel ponúka miesto na relax v lone prírody, nie len pre rodiny s deťmi ale pre všetkých, čo si chcú oddýchnuť v tichu a ďaleko od ruchu mesta. Dostupnosť hotela je aj počas zimných, snežných mesiacov jednoduchá a tak aj lyžovanie od decembra do mája očarí. Počas letných mesiacov je tu zase možnosť vysokohorských túr rôznych stupňov obtiažnosti, od nenáročnej prechádzky okolo plesa až po náročné výstupy na Rysy či Kriváň.

Hotelová reštaurácia Al Lago, je pod vedením Martina Kurhajca a ponúka taliansko – slovenskú kuchyňu. Pravidelne doplnenú o sezónnu ponuku jedál a nápojov.

Súčasťou hotelových služieb je aj Wellness centrum s fínskou, parnou a infra saunou, ochladzovacím bazénom a sprchami, Kneippovými vaničkami na relaxáciu nôh, vírivou vaňou a oddychovou zónou. Samozrejmosťou je bezplatné hotelové parkovisko a Wi-Fi pripojenie. K doplnkovým službám hotela patrí bezplatný dovoz zo stanice alebo na stanicu.

Podobné články