Labková patrola potvrdila, že je neohrozená a počas víkendu ovládla kiná!

Thumbnail
Kategórie:

Labková patrola potvrdila, že je neohrozená a počas víkendu ovládla kiná!

Labkova patrola cez víkend ovládla kiná!

Psí hrdinovia s kamarátom Ryderom sa vrátili do kín s novými dobrodružstvami a počas otváracieho víkendu sa im podarili doslova „psie kúsky“, keď po dvoch týždňoch zosadili z vrcholu novú Evitovku, pokorili sympatického MMA bojovníka a víťaza súboja storočia Attilu Végha, Malé ženy, či zlých (Bad Boys Navždy) a Slušných chlapcov s plejádou známych zahraničných hercov od kultového režiséra Guya Ritchieho.

S návštevnosťou 24 291 divákov sa tak stali jednotkou otváracieho víkendu v kinách!

Labková patrola sa vrátila do kín v špeciálnom pretekárskom filme. V Adventure Bay sa schyľuje k veľkolepým automobilovým pretekom a kamaráti Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye pomáhajú s prípravami. Labky spolu vytvoria servisný tím pre svojho obľúbeného pretekára a tešia sa, že mu pomôžu zvíťaziť. Problém nastane, keď sa ich šampión nešťastnou náhodou zraní a nemôže šoférovať. Odvážnych psíkov však len tak niečo neprekvapí, sú vždy pripravení pomáhať a zachraňovať. Pre Labkovú patrolu nie je žiadna úloha príliš ťažká, žiadna misia nesplniteľná. Za volant sa teda posadí Marshall, šliapne na plyn a spolu s ostatnými kamarátmi predvedie v kinách skvelú, zábavnú jazdu.

Požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma, letecká záchranárka Skye a pochopiteľne Ryder sú detským fenoménom súčasnosti. Prvé uvedenie ich dobrodružstiev v kinách v roku 2019 malo prekvapivo veľký úspech u nás aj vo svete, pre mnohé deti znamenala Labková patrola vôbec prvý výlet do kina a premiérový zážitok z veľkého plátna. Detskí diváci aj ich rodičia tak už netrpezlivo čakajú, kedy sa na plátna kín dostanú ďalšie príbehy odvážnych šteniatok.

Podobné články