Kvalitné detské a dojčenské oblečenie

Thumbnail
Kategórie:

Príchod malého člena rodiny je vždy radostná udalosť. Ešte pred jeho narodením je treba nakúpiť vhodné kusy oblečenia a dostatok plienok do zásoby.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/92725392/1.jpgPríchod malého člena rodiny je vždy radostná udalosť. Ešte pred jeho narodením je treba nakúpiť vhodné kusy oblečenia a dostatok plienok do zásoby. Mladé mamičky obiehajú obchody a hľadajú to najlepšie pre ich novorodeniatka. Čoraz viac ich však začína nakupovať v internetových obchodoch.

Pri takejto kúpe si však treba dávať pozor na to, čo kupujeme. V dnešnej dobe nie je jednoduché nájsť naozajstnú kvalitu za dobrú cenu. Všimnite si preto či stránka, na ktorej nakupujete uvádza pôvod oblečenia, certifikáty a či oblečenie spĺňa normy.

Jedným z posledných výrobcov kojeneckého oblečenia na Slovensku je spoločnosť Antony. Má dlhoročné skúsenosti s výrobou a predajom dojčenského oblečenia. „V našom obchode nájdete len certifikované oblečenie, ktoré spĺňa všetky normy pre pohodlie Vašich detičiek. Máme certifikáty kvality pre EU a Rusko. Vaše dieťa tak u nás dostane len to najlepšie,“ hovorí pán Antonín Hanák, majiteľ spoločnosti Antony.

„Naša ponuka patrí medzi najväčšie na Slovensku. Ponúkame viac ako 1 000 druhov dojčenského a detského oblečenia a náš sortiment neustále rastie. Našim zákazníkom chceme nakupovanie uľahčiť a inšpirovať ich. Veľa mamičiek hľadá oblečenie, ktoré zodpovedá okrem vhodnosti materiálu aj ich estetickým predstavám. Preto im ponúkame vytvorenie vlastnej kolekcie podľa seba.“

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/92725392/2.pngPri výbere detského oblečenia treba dbať na výber vhodného materiálu pre citlivú detskú pokožku. Preto vyberajte oblečenie z prírodných vlákien ako je prírodná bavlna alebo hodváb, ktoré bábätkám nespôsobia kožné ochorenia alebo alergie.

„V našej ponuke nájdete kvalitné klasické bavlnené plienky. Snažíme sa na slovenský trh priniesť len tú najlepšiu kvalitu, preto máme certifikovaný aj materiál na plienky.“

 

Počas prvým mesiacov po narodení deti rýchlo rastú a neustále treba dokupovať väčšie kusy oblečenia. Detské oblečenie by nemalo deťom brániť vo voľnom pohybe a preto sa odporúča kupovať oblečenie o jedno číslo väčšie. Pri nákupe si môžete pomôcť tabuľkou veľkostí prispôsobenú veku dieťaťa. Zároveň je treba myslieť na to, že pod vrchnými kusmi oblečenia ako sú bundičky a otepľovačky budú mať ešte aj ďalšie vrstvy oblečenia. Takéto výdavky bývajú často záťažou pre rodinný rozpočet.

 

„Keďže nám na našich zákazníkoch záleží, snažíme sa im vyjsť v každom smere v ústrety. Takmer všetok tovar u nás kúpite lacnejšie, ako u iných výrobcov. Mávame pravidelné akcie pri príležitostí rôznych sviatkov so zľavami až do 50%.“

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/92725392/3.pngO spokojnosti našich zákazníkov svedčia aj naše referencie:

„Bola som maximálne spokojná so všetkým tovarom, ktorý mi prišiel. Cena bola trošku vyššia, ale vôbec mi to nevadilo, lebo sa mi veľmi páčili. Oblečenie som si navrhla podľa seba, ale poslali mi niečo iné, čo sa mi páčilo oveľa viac a tak som tovar nevracala. Určite si v budúcnosti objednám aj ďalší tovar,“ hovorí pani Zobáková.

„Spolupráca s firmou Antony je bezproblémová. Kvalitný bavlnený materiál. U zákazníkov nášho e-shopu sú produkty veľmi obľúbené. Komunikácia je tiež na jednotku,“ chváli pani Ševčíková.

Kde Vás nájdeme?

„Rozhodli sme sa našim zákazníkom nakupovanie uľahčiť a preto sme pre nich vytvorili internetovú predajňu. Nájdete nás aj v našej pôvodne prvej kamennej predajni v Martine. Zároveň náš tovar dodávame do viac ako 250 predajných miest na Slovensku, viac ako 300 predajných miest v Českej republike, Rusku, Maďarsku a Rakúsku. U nás môžete nakupovať aj bez internetu a objednať si tovar z katalógu telefonicky.“

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/92725392/4.png

Značka dojčenského a detského oblečenia Antony bola založená v roku 1999. Vyrába detské a dojčenské oblečenie. Zo začiatku malá firma sa v krátkom čase vypracovala na jedného z najväčších výrobcov na Slovensku. Medzi svojimi zákazníkmi si získavala dôveru najmä vďaka kvalite výrobkov a zaujímavými designmi. Od roku 2005 pôsobí aj v Českej republike. V roku 2011 pre svojich zákazníkov pripravili internetový veľkoobchod a maloobchod antonyfashion.sk.

Podobné články